IHI turbo kompresörleri ile yüzde 35 daha çok enerji tasarrufu

IHI Dalgakıran ve Dalgakıran Başkanı Adnan Dalgakıran, IHI Dalgakıran turbo kompresörlerinin klasik kompresörlere göre yüzde 35'e varan enerji tasarrufu sağladığını açıkladı.

IHI turbo kompresörleri ile yüzde 35 daha çok enerji tasarrufu
Endüstrideara

Türkiye'de ürettikleri turbo kompresörleri Almanya'dan Çin'e kadar ihraç ettiklerini söyleyen Dalgakıran, tesisi Türkiye'ye kurmakla hem ithalat oranın düşürdüklerini, hem de ülkenin ihracat oranına katkıda bulunduklarını kaydetti.

Türkiye'nin tamamına satış ve servis hizmeti sunduklarını vurgulayan Dalgakıran, klasik kompresörlere göre yüzde 35'e varan enerji tasarrufu sağlayan IHI Dalgakıran Turbo kompresörlerinin yüzde 100 yağsız basınçlı hava ürettiğini, ayrıca müşterilere özel optimal dizaynlar sunduklarını kaydetti.

Türk Japon işbirliğindeki Ar-Ge ekibinin ürürün lokalizasyonu için kuruluşun ilk gününden itibaren Endüstri 4.0 kapsamında çalışmalarını sürdürdüğünü vurgulayan Dalgakıran, servis ekibinin ciddi bir mühendislik ve teknisyenlik kadrosuyla kurulduğunu, tamamının Japonya ve Türkiye'de teknik eğitimlere tabi tutulduğunu da sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 17:03
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını