banner1013
x

IHI DALGAKIRAN DALYA DEDİ

IHI DALGAKIRAN, 100’üncü turbo kompresör sevkiyatını düzenlediği törenle kutladı. Törende ayrıca yeni yatırımların açılışı da gerçekleştirildi.

IHI DALGAKIRAN DALYA DEDİ
EndüstrideAra2

Türkiye’nin ilk ve tek turbo kompresör fabrikası IHI DALGAKIRAN, 100’üncü turbo kompresör sevkiyatını düzenlediği törenle kutladı.

Pandemi kurallarına uygun gerçekleştirilen törende, Türkiye’nin en büyük kapasiteli yerli üretim turbo kompresörünün tanıtımı ve IHI DALGAKIRAN Dilovası Fabrikası’nın yeni kaynakhane ve elektrikhane yatırımlarının açılışı gerçekleştirildi.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan IHI Dalgakıran Genel Müdürü Yakup Tüfekçi, şunları kaydetti:

"Bugün firmamız IHI DALGAKIRAN için önemli bir gün. 2017 yılında 'Türkiye'nin İlk ve Tek Turbo Kompresör Üreticisi' olarak kurulan fabrikamızda bugün 100. Turbo Kompresörümüzü sevk ediyoruz. Aynı zamanda bugüne kadar Türkiye'de üretilmiş en büyük kompresör olan 2500Hp (1850kW) gücündeki TRX model Kompresörümüzü de bugün sergileyeceğiz. Devam eden yatırımlarımız kapsamında, yeni kaynakhane ve elektrikhane atölyelerini devreye alacağız. Kısa zamanda ulaştığımız bu başarılar için, tüm çalışanlarımıza, tedarikçilerimize ve tüm müşterilerimize çok teşekkür ederiz."

Güncelleme Tarihi: 07 Ekim 2020, 09:35
YORUM EKLE

Nidec

Elesa

Dergiler