Hem tecrübelerini paylaşıyor hem de sergiliyor

Topkapı Endüstri, yıllardır sanayide basınçlı havanın doğru ve verimli kullanılmasına yönelik tecrübelerini paylaşıyor, öte yandan fuar çalışmalarına da devam ediyor.

Hem tecrübelerini paylaşıyor hem de sergiliyor
Endüstri 40 Zirvesi

 Uzun yıllardır sanayide basınçlı havanın doğru kullanılması için eğitimler düzenleyen Topkapı Endüstri, 10 yılı aşkın zamandır Kaeser Kompresörleri Almanya fabrikasında düzenlemekte olduğu son kullanıcı basınçlı hava eğitimleri veriyor.

 Bu anlamda firma, Mayıs ayı içerisinde 10 farklı firmadan 14 katılımcı ile yeni bir eğitim için daha Coburg Almanya’ya gidecek. Öte yandan fuar çalışmalarını da sürdüren Topkapı Endüstri, her dört yılda bir gerçekleştirilen ITMA Uluslararası Tekstil ve Konfeksiyon Makineleri Fuarı’na distribütörlüğünü yaptığı Kaeser Kompresörleri olarak katılacak.

Firma her düzenlendiği yıl organizasyon içerisinde yer alıyor. Bu yıl da Barcelona’da 20–26 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek olan fuarda Kaeser Kompresörlerinin 100.yaş dönümü partisi de gerçekleştirilecek. Türkiye tekstil sektörünün yoğun ilgi göstermekte olduğu ITMA fuarında, firma konuklarını ağırlamak için gün sayıyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2019, 15:45
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını