Hassas parçaların ısıtma gereksinimi çözüldü

Tüm mekanik bileşenler için premium ısıtma çözümü, inovatif indüksiyonlu ısıtıcı ürün grubu olan SMARTTEMP’i NTN SNR piyasaya sürdü.

Hassas parçaların ısıtma gereksinimi çözüldü
EndüstrideAra1

Yeni nesil ısıtıcılar, basit parçalardan güvenli bir şekilde ısıtılması en son teknolojiyi gerektiren daha hassas parçalara kadar ısıtma ile ilgili tüm gereksinimlerinizi verimli bir şekilde karşılıyor.

DÜŞÜK İŞLETME GİDERLERİ

Ekipmanların ömrünü uzatmak için rulmanları ve dişlileri doğru şekilde ısıtmak çok önemlidir. İki yeni inovatif ısıtma modu (Ramp modu ve 2 sensörlü sıcaklık modu), hassas uygulamalar için dişlilerin ve rulmanların mükemmel şekilde ısıtılmasını garanti ediyor.

PİYASADAKİ EN YÜKSEK VERİMLİLİK

Önemli miktarda enerji tasarrufu ve standart rulmanlar için yüzde 30 daha kısa ısıtma süresi sağlayan SMARTTEMP, yoğun kullanıma uygun: 24/7/365.

İNOVATİF ÖZELLİKLER   

USB bellek aracılığıyla veri indirme imkanı da sağlayan yeni seride farklı dillerde dokunmatik ekran imkanı da mevcut. Kullanımı kolay ve anlaşılabilir dokunmatik ekran sayesinde operatörün konuştuğu dile göre ayarlanabilen yazılım, ısıtma verilerini indirir ve parça montajının tam izlenebilirliği için bir USB belleğe aktarıyor.        

               

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 10:04
YORUM EKLE

KRC ELEKTRO

Elesa

Dergiler