banner1322
x

GNC Teknoloji, yeni seri CNC torna tezgahını piyasaya sundu

Victor Taichung’un ürettiği en kompakt, yüksek hızlara sahip ve otomasyon sistemine tam uyumlu CNC Torna Tezgahı, Vturn-NP16 rakiplerine göre avantaj sağlıyor.

GNC Teknoloji, yeni seri CNC torna tezgahını piyasaya sundu
Endüstri 40 Zirvesi


Makina sektöründe güçlü, lider, dinamik yapısı ile konusunda uzman kadrosu ile hedeflerini aşarak büyümesini sürdüren GNC Teknoloji, CNC takım tezgahları alanında dünyanın liderliğini kabul ettiği üreticilerinin Türkiye mümessilliğini başarı ile yapıyor. Kendi sektöründe son altı yılın en hızlı büyüme grafiğini yakalayan firma, Tayvan’ın bir numaralı üreticisi konumundaki VICTOR Taichung’u 2014 yılında, dünyadaki tüm distribütörleri arasında en yüksek satış adetleriyle temsil etti. Türkiye’ye AVEREX, LICO, KASUGA, ROMI gibi yüksek hız, kalite ve nitelikteki takım tezgahlarının kazandırılmasını da sağlamış olan GNC Teknoloji, müşteri ve çalışan memnuniyetini öncelikleri olarak belirlemiş, çağdaş ve dinamik bir kuruluş olarak faaliyetlerini sürdürüyor. GNC’nin son olarak piyasaya sunduğu Vturn-NP16 çeşitli özellikleriyle de öne çıkıyor: 

  • Servo taret sistemi, 
  • Fanuc 0i-TF kontrol ünitesi
  • 10.4'' renkli ekran ve manuel guide kontrol ünitesi 
  • BMT-45 taret üniteli, C eksen opsiyonu 
  • Masuralı kızak sistemi ve
  • Easy way ve gantry tip robot entegre opsiyonuna sahip.

Genel Merkezi İstanbul İMES OSB’de bulunan GNC Teknoloji, bugün 40 kişiyi aşan deneyimli kadrosu çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’nin tüm noktasında müşterilerine en kısa sürede, en kalifiye servisi sunmayı ilke edinen GNC Teknoloji, Türkiye genelinde hizmet veren satış sonrası destek&teknik servis ekibine sahip. İstanbul Avrupa yakası, Ankara ve İzmir’de ayrıca şubeleri bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, 16:54
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını