GNC MAKİNA‘DAN OPTİMUM ÇÖZÜMLER

GNC Makina, GROB-Werke, Nakamura-Tome, Victor-Taichung, Vision-Wide ve Lico- Otomat Tezgâhları gibi güçlü CNC makineleri ile talaşlı imalat sanayinin temel üretim araçlarından olan takım tezgâhları alanında verimli üretime yönelik sistemler kuruyor.

GNC MAKİNA‘DAN OPTİMUM ÇÖZÜMLER
Endüstrideara

Üretim sektöründeki sanayicilerin bir numaralı çözüm ortağı konumunda olan GROB, 5 Eksen İşleme Merkezi ile savunma, havacılık, uzay, enerji gibi birçok sektörde kullanılıyor. Türkiye’de GNC Makina güvencesi ile hizmete verilen GROB’un, günümüzde Almanya başta olmak üzere toplam 6 ülkede üretim tesisi bulunuyor. GROB’un bir diğer önemli özelliği ise robot entegreli otomasyon hat ve çözüm üreticisi olması. Tesla, BMW, Mercedes, Porsche, Boeing, GE Aviation, Audi, Skoda, OYAK RENAULT gibi önemli markaların da üretim hatlarında tercih ettiği GROB, robot entegrasyonu son derece kolay verimliliği yüksek bir şekilde kullanabiliyor. 

NAKAMURA-TOME: BİRÇOK MAKİNEYE BEDEL 

GNC Makina güvencesiyle üretim sektörüne sunulan Japon CNC makine markası “Nakamura-Tome” üstün özellikleriyle üreticinin ihtiyacını üst seviyede cevaplıyor. Birçok makinenin özelliklerini tek bir makinede taşıyan “Nakamura-Tome” zamandan, alandan, iş gücünden ve enerjiden tasarrufa olanak sağlıyor. NT-Smart takip programı ile, tüm makineleri tek bilgisayardan takip edebilme ve analiz edebilme özelliğine sahip.

Tornalama merkezlerinde iddiasını ortaya koyan Nakamura-Tome, Japonya başta olmak üzere, Kuzey Amerika ve Avrupa’nın ilk tercihi. 24 saat seri üretim yapma kapasitesine sahip Nakamura-Tome, üretim için ayrılan kaynakları efektif kullanmak isteyen üreticilere, büyük avantaj sunuyor. Minimum maliyetle, firesiz bitmiş ürünler çıkaran Nakamura-Tome, otomotiv ve savunma sanayinde Toyota, Browning, Colt gibi dünyanın önde gelen markalarının da üretiminde tercih ettiği makine.  

VICTOR TAICHUNG: ENDÜSTRİ 4.0 İLE ÜRETİM

Tayvan’ın lider takım tezgâhı üreticisi asırlık marka olan, endüstri 4.0 ile üretime başladığı yeni ve tasarımıyla da ödüllü fabrikasında üretimi gerçekleştirilen Victor Taichung, üretim sektöründe büyük avantajları da beraberinde getiriyor. Üretimde üstün özelliklere sahip Victor, kızaklarda titreme ve vibrasyona geçit vermiyor. Hızlı, hassas ve dayanıklı olmasıyla dikkatleri çeken Victor, özellikle kalıp, parça ve fason iş yapan işletmelere büyük avantaj sağlıyor. Uygun maliyetle en efektif üretimi hedefleyen Victor, üreticilerin üretimine sorunsuz bir şekilde uzun yıllar katkı sağlayarak az zamanda bir çok işi başarıyor. 

VISION WIDE: KÖPRÜ TİPİ TEZGAHLARI İÇİN BİRE BİR

Savunma, havacılık, otomotiv, iş makineleri ve kalıp gibi Türk üretim sanayisinin stratejik öneme sahip sektörlerinde kullanılmakta olan köprü tipi CNC tezgâh ihtiyacına karşılık verecek olan Vision Wide, AR-GE çalışmaları ile çok sayıda ürün patentine sahip. Vision Wide üretimi destekleyen kalite yönetim süreçleri, büyük parçaların üretim standardını sağlama, hassasiyet, üretim verimliliği gibi konularda geliştirdiği teknoloji ile ön planda. Tayvan menşeili marka Türkiye’de GNC Makina aracılığı ile üreticiye hizmet sağlıyor.  

LICO: OTOMAT TEZGAHLARININ MASTER ŞEFİ

Tayvan malı LICO Otomat Tezgahlar, rekor, cıvata-vida gibi üretim yapan firmalar için bire bir. Yüksek adetli üretim yapan, ufak parça işleyen üreticiler için ideal çözümler sunan LICO Otomat tezgâhları dayanıklılığı ve uzun ömürlü olmasıyla da rakiplerinden ayrışıyor.
Günümüz üretim sektöründe gelinen noktada, üreticilerin kar marjlarını korumak ve hatta artırmak için alınabilecek en hızlı aksiyonlar arasında, otomasyona yönelmek önem arz ediyor. Robotlar veya tek bağlamada tüm parçaları işleyen kapsamlı tezgahlar üretim sektöründe çok daha fazla tercih ediliyor. Personel maliyetlerini düşürmek, daha hassas üretim yapmak, daha az fire vermek ve tabii ki zamandan tasarruf etmek üretici için öncelikli konular. Tüm bu özellikleri kapsayan LICO tezgahlar uzun ve kısa vadede üreticiye büyük katma değer sunuyor. 
 

YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını