Filtrasyon uzmanlığını yeniden yapılanma ile güçlendiriyor

Alpem Filtre ve Hidrolik, yeniden yapılanma süreçleriyle önemli marka çözümlerini kullanıcılara ulaştırıyor.

Filtrasyon uzmanlığını yeniden yapılanma ile güçlendiriyor
Endüstri 40 Zirvesi

Kurulduğu 1996 yılından beri, müşterilerinin tüm makina parkı için filtreleme sistemleri sunarak yakıt ve hidrolik sıvıları filtrasyon çözümleri sunan Alpem Filtre ve Hidrolik, yeniden yapılanma süreci ile hem kadrosunu hem de çözümlerini artırmayı sürdürüyor. Bu yapılanma süreci içinde Parker’ın hidrolik hortum bağlantı elemanları konusunda bayilik hizmeti vermeye başlayan marka, Parker Store konseptiyle de söz konusu ürünler için hizmet vermeye başladı. 

Marka geride bıraktığı 20 yılı aşkın süre içinde filtrasyon konusunda uzmanlığını son derece artırarak rakipleri içinde önemli bir stok seviyesine ulaştı. Sahip olduğu stok gücüyle hizmet sunan marka gelen talepleri de hızlı bir şekilde minimum süre içinde karşılamasıyla anılıyor.
2017 yılında hidrolik hortum ve bağlantı elemanları grubunun distrübütörlüğünü alan marka, bu alandaki uzmanlığını da yine bu alanda tecrübe sahibi isimlerden eğitimler alarak artırdı. Aynı zamanda mevcut Alpem ekibinin aldığı eğitimlere ek olarak bünyesine bu alanda profesyonelleşen isimleri kattı. Marka önümüzdeki dönemde kurumsallaşma, markalaşma ve eğitimi odak noktasına alarak profesyonel çalışanlardan oluşan bir dünya markası olmayı hedefliyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 18:45
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını