Euchner, İzmir’de makina emniyetini konuşacak

Euchner, Klemsan ile birlikte yarın İzmir sanayicileriyle buluşacak. Düzenlenecek seminerde, makina emniyetiyle beraber fabrikalarda verimlilik de anlatılacak. 

Euchner, İzmir’de makina emniyetini konuşacak
Endüstri 40 Zirvesi

Proseslere özel, standart dışı makina tasarım ve üretimini kendi bünyesinde gerçekleştirerek uluslararası standart ve uygunluklar çerçevesinde üreten Klemsan; makina mühendisliği ve sistem mühendisliği için yüksek kaliteli ürünler sunan Euchner ile bir araya gelerek seminer düzenleyecek. 

İzmir Sheraton Konak Otel’de yarın 14:00-18:00 saatleri arasında düzenlenecek seminerde makina emniyeti ve ilgili standartlar ile IOT çözümleri ve fabrikalarda verimlilik konuşulacak. Euchner, makina emniyeti ve ilgili standartlara değineceği seminerde ‘Makina Emniyetine Nereden Başlamalıyım?’, TS EN ISO 13849-1’e Göre Emniyet Fonksiyonları’, ‘TS EN ISO 12100’e Göre Risk Analizi Örneği’ ve ‘Makina Emniyeti Mühendislik Hizmetleri’ anlatacak. Seminere Klemsan’dan Elektrik ve Enerji Yönetimi Ürünleri Global Ürün Müdürü Sinan Alagöz ve Satış Müdürü Kaan Gökkurt konuşmacı olarak katılacak ve Klemsan ürünlerinin fabrikalarda kullanım alanlarını örnek uygulamalarla aktarırken, işletmelerde verimlilik için dijitalleşmenin önemini de paylaşacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Şubat 2019, 10:23
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını