ERMAKSAN YENİ ÜRÜNLERİNİ AMERİKA'DA SERGİLEDİ

Ermaksan; ABD'de düzenlenen FABTECH 2021 Fuarı'nda, ileri teknolojiyle geliştirdiği yeni nesil, yüksek enerji tasarrufu sağlayan, çevreci ürünlerini sergiledi.

ERMAKSAN YENİ ÜRÜNLERİNİ AMERİKA'DA SERGİLEDİ
Endüstrideara

Ermaksan; ABD'de düzenlenen FABTECH 2021 Fuarı'na katıldı. ‘Yenilikçi teknolojiler’ sloganıyla, Endüstri 4.0’a uygun akıllı ve ileri teknolojili çözümlerini fuarda tanıtan Ermaksan, fuarda Ermaksan ve Ermaksan Additive olmak üzere iki ayrı stantta ziyaretçileriyle buluştu.  Ermaksan, uzun süredir ErmakUSA isimli şirketiyle, ABD ve bölge pazarına yönelik faaliyetlerini uzun süredir sürdürüyor. 

SÜRDÜRÜLEBİLİR BAŞARI VURGUSU

Konuyla ilgili açıklama gerçekleştiren Ermaksan Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Genel Müdürü Ahmet Özkayan, “Ermaksan olarak Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarına büyük önem veriyoruz. Bu kapsamda ürün geliştirme, yazılım teknolojileri ve know-how konusunda başarı odaklı çalışmalara yoğunlaşıyoruz. Global çapta markalaşma çalışmalarımız kapsamında sahip olduğumuz teknolojiyi daha da geliştirmek adına çalışmalarımızı kararlı bir şekilde sürdüreceğiz” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 18 Ekim 2021, 09:57
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını