banner1013
x

ERFAB’ın makinasıyla havaalanı projesi şekillenecek

Kuveyt’te bir firmaya çok sayıda kaynak ağzı açma makinası ihraç eden ERFAB, havaalanı projesinde 50 dereceye yakın sıcaklıkta çalışma imkanı sunacak.

ERFAB’ın makinasıyla havaalanı projesi şekillenecek
EndüstrideAra5

ERFAB, Kuveyt’te bir havaalanı inşaatı projesi için OMCA marka Art 900 Big Plus kaynak ağzı açma makinaları gönderdi. 50 dereceye yakın sıcağın altında, 3 vardiya çalışan kaynak ağzı açma makinası; 100 mm kalınlığa kadar 15 ile 60 derece arasında kaynak ağzı açabiliyor. Kaynak ağzı açma işlevini piyasada standart olarak bulunan ve talaşlı imalat tezgahlarında bulunan kesici elmas uçlarla yapıyor. Bu nedenle pürüzsüz ve diğer kaynak ağzı açma makinalarında ortaya çıkan çatlaklara yol açmıyor. Bu sayede gayet başarılı kaynak yapımına olanak sunuyor. 

Makina 6 mm ile 100 mm arası saclara kaynak ağzı açabilme özelliğine sahip olduğu için çok geniş bir alana hitap ediyor ancak genellikle makina ve çelik yapı imalatçıları ağırlıklı olarak tercih ediyor. Makinanın kurulumu ve kullanımı çok kolay olduğundan Türkçe kullanım kılavuzu sayesinde müşteriler kolayca kendileri kullanabilse de ERFAB istenildiği takdirde bizzat kendi ekibiyle eğitim verebiliyor.
Detaylı bilgi için

Güncelleme Tarihi: 08 Ocak 2019, 18:30
YORUM EKLE

Radyo

Aha

Dergiler