banner1322
x

Elesa+Ganter kadrolarını güçlendiriyor

2019’u yatırım yılı olarak belirleyen Elesa+Ganter üç büyük ilde personel alımı yapacak. Firma İstanbul’da da yeni bir yere taşınmayı hedefliyor.  

Elesa+Ganter kadrolarını güçlendiriyor
Endüstrideara

Pazar payını artırma yolunda, kaliteli ürünleriyle basamakları emin adımlarla tırmanan Elesa+Ganter’in Genel Müdürü Murat Boztaş ile görüştük. Standart makina elementlerinin yanı sıra çok geniş bir müşteri kitlesi olduğunu vurgulayan Boztaş, 2018 itibariyle mevcut müşteri sayılarının artış gösterdiğini ifade etti. 2018’i büyümeyle kapattıklarını açıklayan Boztaş “2018, kendi firmamız adına güzel geçti… Sene başında istihdama yönelik atış yaşamıştık. 2018 yılı sonunda da avro ve TL hedeflerine ulaşmakla beraber, hedeflerimizi geçtiğimizi söyleyebilirim. 2018 itibariyle mevcut müşteri saymızı da arttırdık.” dedi.

“KENDİ BİNAMIZA TAŞINACAĞIZ”

Elesa+Ganter Türkiye Ofisi ise şirketin İtalyan ve Alman Ar-Ge merkezleriyle direkt bağlantılı olarak kullanıcılara önemli bir teknik alt yapı sağlarken, özel çözüme ihtiyaç duyan müşterilerine kolaylıkla yanıt verebiliyor. Türk sanayine daha etkin satış ve destek hizmeti sunabilmek amacıyla bu yönde adım atan şirket, gelişmiş teknik servis ve geniş stoklarını müşterileriyle buluşturuyor. Bu sene yayınlayacakları Türkçe katalogda sona yaklaştıklarını söyleyen Murat Boztaş “Katoloğumuzun hazırlıklarında son noktaya geldik. 2 bin sayfalık, büyük bir katalog oldu; şu anda çevirisi bitti, baskıda son aşamaya geldik. Mayıs ayı itibariyle dağıtımına başlayacağız.” dedi. Son olarak 2019 hedefleriyle ilgili bilgi veren Murat Boztaş şunları ifade etti: “2019 yılı için belli kararlar aldık. Yine istihdama yönelik alımlarımız olacak. Sene sonuna kadar yine aynı büyümeyle devam etmemiz durumunda minimum 5, 6 kişi daha ekibimize dahil olacak. İstanbul, Ankara ve İzmir yapılanmalarımız için yeni iş arkadaşları arıyoruz. Bir de yıl sonuna doğru mevcut binamızı taşıma kararımız var. Yine aynı bölgede, kendi binamıza taşınmayı hedefliyoruz. Yeni binamızda depolama sistemlerimizi yenileyeceğiz, akıllı sistemler kuracağız. Otomasyon sistemlerinin devreye gireceği, geniş bir depolama alanı kuracağız.” 
 

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 09:14
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını