Düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik sağlayan yeni ürün

Askaynak tarafından geliştirilen palslı MIG kaynağı için uygun Speedtec 320 CP, düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik sağlıyor.

Düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik sağlayan yeni ürün
Robot Zirvesi

Askaynak’ın inovatif Ar-Ge yetenekleriyle geliştirdiği yeni ürünü Speedtec 320 CP, endüstrinin en zor koşullarında dahi .. sonuç ve verimli bir kaynak deneyimine imkan tanıyor.

Palslı MIG kaynağı için ideal kaynak makinası olan ürün, düşük enerji tüketimi ve yüksek verimlilik sağlamasının yanı sıra kullanıcı dostu kontrol paneli ile de öne çıkıyor.

99 PROGRAM SEÇENEĞİ İMKANI

Tetikten program çağırma, sıralı kaynak parametre çevrimi ve 99 program seçeneği benzeri gelişmiş teknolojilerle donatılmış, hassas kaynak parametreleri için 100’ün üzerinde sinerjik moda sahip bulunuyor.

Bütün müşteri ihtiyaçları için modüler konseptte geliştirilen ürün ile TIG kalitesinde MIG kaynağı yapılabiliyor ve TIG’e göre üç kat daha hızlı kaynak yapmayı mümkün hale getiriyor. 

Kaynak personelinin el hareketleri dolayısıyla oluşabilecek dalgalanmaları ortadan kaldırarak, zorlu kaynak pozisyonlarında bile kaynağı mümkün kılıyor. 


 

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 17:07
YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını