Dünyada bir ilk

Prestijli tasarım yarışması Automotive Brand Contest'in tarihinde ilk kez bir iş makinası ödül aldı. Hidromek'in ulusal ve uluslararası tasarım ödüllerinin sayısı 15'e yükseldi.

Dünyada bir ilk
Enerji Zirvesi

Kuruluşunun 40’ıncı yıldönümünü kutlayan ve dünyanın en büyük 50 iş makinası üreticisi arasında yer alan Hidromek’e ait 43 binin üzerinde iş makinası, 100’den fazla ülkede çalışıyor. Üretiminin her aşamasında Ar-Ge, tasarım, teknoloji ve inovasyonla iç içe olan Hidromek, kurduğu Tasarım Stüdyosu sayesinde yenilikçi tasarıma sahip iş makinaları ile küresel piyasada öne çıkıyor. Bugüne kadar Red Dot Best of the Best, If Design, German Design ve Good Design gibi uluslararası ödüller de dahil olmak üzere toplam 14 adet tasarım ödülünün sahibi olan Hidromek, Alman Tasarım Konseyi’nin düzenlediği ve bu sene 7’ncisi gerçekleştirilen Automotive Brand Contest’te ödül alarak yeni bir başarıyla uluslararası arenada adından söz ettiriyor.

TÜRKİYE’NİN SAYILI TAŞIT TASARIM STÜDYOLARINDAN BİRİNE SAHİP

Hidromek Tasarım Stüdyo Müdürü Hakan Telışık, ödülle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Alman Tasarım Konseyince düzenlenen ve aday olarak gösterildiğimiz “Automotive Brand Contest 2018”de, HMK640WL ile ödül kazandık. Bugüne kadar bu ödülü kazanan bir iş makinası imalatçısı bulunmuyor. Hidromek’in “Hidromek Tasarım Stüdyosu”,Türkiye’nin sayılı taşıt tasarım stüdyolarından biri olma özelliğini taşıyor. Hidromek, “Hidromek Design” imzalı ürünlerin tasarım konusundaki kalite ve yenilikçi iddiasını bu ödülle bir kez daha tescillemiş oldu. Bu ödül, otomotiv firmaları arasında tasarım kalitemizin tescillenmiş olması açısından oldukça büyük önem taşıyor.”

HMK 640 WL YÜKSEK VERİMLİLİK SUNUYOR

HİDROMEK’in ödül kazandığı HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici, taş ocağı işletmeciliği, çakıl, madencilik ve beton santralleri çalışmaları gibi uygulamalarda üretkenlik ve yüksek verimlilik sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2018, 16:10
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını