banner1322
x

Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlara ücretsiz CNC eğitimi verecek

Tezmaksan Akademi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ankara, İzmir ve İstanbul’daki şubelerinde kadınlara ücretsiz CNC eğitimi sunacak.

Dünya Kadınlar Günü'nde kadınlara ücretsiz CNC eğitimi verecek
Endüstri 40 Zirvesi

Sanayide kadın farkındalığı oluşturma konusundaki çalışmalarını sürdüren Tezmaksan Akademi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Ankara, İzmir ve İstanbul’daki şubelerinde kadınlara ücretsiz CNC eğitim sunacak.

Bunun yanı sıra Akademi, kadınların sanayide daha çok yer almalarını sağlamak ve kadın emeğini desteklemek amacıyla 9-13 Mart 2020 tarihlerinde özel bir eğitim programı gerçekleştirecek.

Beş gün sürecek İstanbul ve İzmir eğitimlerinde “CNC İşleme Merkezi Eğitimi” sunulacak ve program kapsamında “İşleme Merkezinin Çalışma Prensibi”, “Programlamanın Genel Yapısı”, “Mutlak ve Artımsal Koordinat Sistemleri G90, G91” konuları ele alınacak.

İstanbul ve İzmir eğitimleriyle aynı tarihlerde Ankara’da düzenlenecek eğitimlerde ise, “CNC Torna Eğitimi” konusu işlenecek. 

Eğitimde; “CNC Torna Tezgahının Açılması”, “CNC Torna Tezgahı Genel Tanıtımı” ile “Takımların Manuel Hareketi ve Tezgah Sıfır Noktasına Gönderilmesi” başlıkları ele alınacak.

Ücretsiz eğitimlere başvurular, kurumun internet sitesi üzerinde yapılabiliyor.
 

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2020, 09:15
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını