DIŞ MEKANLARA ÖZEL YENİ KAYNAK JENERATÖRÜNÜ SUNUYOR

Lincoln Electic, dış mekanlardaki kaynak işlemlerine yönelik ürettiği taşınabilir, geliştirilmiş güvenlikli kaynak jeneratörü OUTBACK 200’ü piyasaya sürüyor.

DIŞ MEKANLARA ÖZEL YENİ KAYNAK JENERATÖRÜNÜ SUNUYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Lincoln Electric Türkiye, dış mekana özel ürettiği taşınabilir ve geliştirilmiş güvenlik parametreleri bulunan çok yönlü yeni OUTBACK 200 kaynak jeneratörünü pazara sunuyor.

8,2kW'A KADAR TEK FAZLI GÜÇ SAĞLIYOR

Taşınabilir DC örtülü elektrod kaynağı ve AC jeneratör gücüne ihtiyaç duyan yeni jeneratör; bakım ekipleri, servis kamyonları, çit üreticileri, çiftçiler gibi kullanıcılar için ideal bir çözüm olarak sunuluyor.

Yapısal çelik, inşaat, bakım ve onarım, üreticiler ve tarım sektörlerindeki kaynak işlemlerinde kullanılabilen ürün; endüstriyel aletleri veya ek bir invertör kaynak makinasını çalıştırmak adına 8,2kW'a kadar sürekli tek fazlı güç sağlayabiliyor.

HANGİ SEKTÖRLERDE KULLANILIYOR?

200A'ya kadar kaynak akımı sunan jeneratör, benzinli motoru ile DC örtülü elektrod kaynak makinası ve 230/110 V AC güç jeneratörü olarak kullanılabilirken, 5.0 mm'ye kadar örtülü elektrodlar ile DC kaynak ve birçok uygulama için 170A'ya kadar DC çıkış modu sunuyor.

Dış alanda yapılan kaynak işlemlerini kolaylaştıran firmanın yeni ürünü, laboratuvarda test edilmiş ve sahada kanıtlanmış sağlamlık ve dayanıklılığı, dış mekan ve zorlu ortamlarda kullanılabilir tasarımıyla (IP23 Sınıfı) sorunsuz çalışan 11.1 BG Honda GX benzinli motorlu olup; tarım, inşaat, bakım-onarım gibi sektörlerde kullanılıyor.

GÜNCEL STANDARTLARLA UYUMLU

RoHS, CE ve Stage V emisyonları için geçerli en son standartlarla uyumlu olan ürünün; 97 dB'de düşük gürültülü çalışma özelliği bulunuyor.


 

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2021, 12:16
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını