banner1339
x

DEPOLAMA VE RAY SİSTEMLERİ İÇİN ENTEGRE ÇÖZÜMLER

1912 yılında bara sistemlerinin mucidi olarak kurulan Vahle, birçok sektörün ihtiyacına cevap veriyor ve depolama ile ray sistemleri için entegre çözümler sunuyor.

DEPOLAMA VE RAY SİSTEMLERİ İÇİN ENTEGRE ÇÖZÜMLER
Enerji Zirvesi

Bara sistemlerinin mucidi olan Vahle, 1912 yılından beri geniş ürün gamıyla birçok sektöründe ihtiyacına cevap veriyor. Özellikle son dönemde hayata geçirdiği yatırımlar sayesinde farklı alanlarda da çözüm geliştiriyor. 

OTOMOTİV SEKTÖRÜ İÇİN KOMPLE ÇÖZÜMLER 

BM Makine Genel Müdürü Kenan Bebek, Vahle markasıyla ve sunduğu çözümlerle ilgili bilgiler verdi. Bebek, “Vahle, opsiyon açısından çok zengin bir ürün gamına sahiptir. Son dönemde hayata geçirdiği yatırımlarla farklı alanlarda da çözümler üretmeye başladı. Özellikle otomasyon, data ve iletişim alanında otomotiv gibi sektörler için komple çözümler geliştiriyor. BM Makina Grup olarak kurulduğumuz ilk günden beri Vahle markasının Türkiye’deki temsilciliğini üstleniyoruz. Vahle’nin özellikle demir çelik gibi ağır sanayi sektörleri için sunduğu özel ürünleri bulunuyor. Bu ürünlerin arasında; açık bara sistemleri, ağır hizmet tipi kablo arabaları ve izoleli baralar yer alıyor. Ayrıca standart vinç sistemleri için kapalı kutu bara sistemleri ile otomotiv, beyaz eşya gibi sektörlere yönelik temassız enerji data iletim sistemleri bulunuyor. Depolama ve ray sistemleri içinse entegre çözümler sunuyor” dedi.  

https://www.bmmakina.com.tr/

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2021, 10:44
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını