DASSAULT SYSTEMES AİRXPERİENCE'A EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

Dassault Systèmes, havacılık sektörünün geleceğini şekillendirecek AirXperience 2021'e ev sahipliği yapacak.

DASSAULT SYSTEMES AİRXPERİENCE'A EV SAHİPLİĞİ YAPACAK
EndüstrideAra - Haber Detay

Dassault Systèmes, havacılık ve savunma endüstrisindeki güncel teknolojik gelişmelerin ele alınacağı ve  22-25 Haziran 2021 tarihlerinde düzenlenecek AirXperience 2021 sanal etkinliğine ev sahipliği yapacak.

Yükselen müşteri beklentileri ve artan program karmaşıklığıyla karşı karşıya kalan, bunun yanı sıra daha güvenli ve sürdürülebilir ulaşım yöntemleri ve optimum mobilite deneyimleri sunma arayışında olan havacılık profesyonelleri, etkinliğe katılarak işlerini nasıl hızlandıracakları ve daha rekabetçi hale getirebilecekleri gibi konularda kanaat önderlerinden ilham alabilecekler.

3DEXPERIENCE'IN SEKTÖRE SAĞLADIĞI AVANTAJLAR KONUŞULACAK

Moderatörlüğünü Dassault Systèmes Havacılık ve Savunma Sanayii Başkan Yardımcısı David Ziegler'in üstleneceği havacılık tedarik zinciri, savunma ve uzay odaklı canlı yayın oturumlarına Airbus Defence and Space, Hemeria, Liebherr, Sogeclair, Spirit AeroSystems ve ThrustMe'den uzmanlar katılacak.

Oturumlar, Dassault Systèmes'in 3DEXPERIENCE platformu gibi dijital dönüşüm ve iş birliğine dayalı dijital platformların yeni hava ve uzay araçlarını kavramsallaştırma, tasarlama, üretme, test etme, sertifikalandırma ve sürekliliğini sağlama konularında sektöre nasıl yeni yollar sunduğuna dair derinlemesine bir bakış sunacak.

OTURUMDA HANGİ KONULAR ELE ALINACAK?

Oturum temaları ise şöyle: 
 
•    Şeffaflığı artırarak kuruluşlar ve lokasyonlar arasında iş birliğini geliştirmek üzere havacılık tedarik zincirini silolu bir tedarik zincirinden bir değer ağına dönüştürmek.
•    Savunma şirketlerinde daha hızlı ve daha doğru karar verme, entegre görev planlaması, çevik yetenek geliştirme ve akıllı sürdürülebilirlik sağlamak. 
•    Roket ve uydu geliştirme süresini azaltarak başarılı fırlatma ve yörüngeye yerleşme için ‘ilk seferde doğru’ kaliteyi elde etmek.

TÜRK HAVACILIK SEKTÖRÜNE SUNDUĞU FAYDALAR MASAYA YATIRILACAK

Etkinlikte ayrıca, Dassault Systèmes'in Türk Uçak Sanayii Anonim Ortaklığı (TUSAŞ), Ball Aerospace, Korea Aerospace Industries, Mtorres ve Spirit AeroSystems gibi müşterilerinin inovasyonu hızlandırmak, verimliliği ve üretim esnekliğini desteklemek için 3DEXPERIENCE platformunu nasıl kullandıklarına dair referanslar da sahneye taşınacak.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2021, 18:14
YORUM EKLE

Nidec

Elesa

Dergiler