Danfoss, sektöre HVAC Paneli’nde ışık tuttu

Danfoss “Dijital Dünyada HVAC Tasarım Trendleri ve Yeni İş Modellerinde Finansman Kaynaklarına Erişim Yöntemleri” panelinde sektör sorunlarını masaya yatırdı. 

Danfoss, sektöre HVAC Paneli’nde ışık tuttu
Endüstri 40 Zirvesi

Danfoss, İstanbul’da sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı bir panel düzenledi. “Dijital Dünyada HVAC Tasarım Trendleri ve Yeni İş Modellerinde Finansman Kaynaklarına Erişim Yöntemleri” isimli panelde sektörün sorunları konuşuldu. Panelin açılış konuşmasında açıklama yapan Danimarka Başkonsolosu Anette Galskjøt ve Danfoss Isıtma Çözümleri Türkiye Orta Doğu ve Afrika Direktörü Serhan Günel sektörün önemine değindi.İlk oturumda Finansman Kaynağı Erişiminde Danimarka Kredilendirme Yöntemi ile ilgili detayları Denmark’s Export Credit Agency’den Michael Hemmingsen aktardı. Panelin ikinci oturumunda ise dijital aktüatörlerle terminal ünitelerin kontrol, entegrasyon ve izlenebilirliği konusu ele alındı. Üçüncü oturumda çevre duyarlılığı ve enerji tasarrufu açısından bölgesel sistem çözümleri ve uygulamaları konuları hakkında bilgi alışverişi gerçekleşti. 

Mekanik Tesisat Mühendisleri Derneği ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği ile proje tasarımcıları ve Danfoss bayiilerinin katılım gösterdiği panel oturumlarında özellikle Türkiye açısından mevcut bölgesel enerjinin kullanımı, önemi ve gelecekte talebin artacağının altı çizildi. 
 

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2019, 16:42
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını