Daha Yakın Çalışacağız

Global endüstriyel dağıtıcı ve hizmet sağlayıcı Optimas ile otomotiv sistemleri üreticisi Dura Automotive Systems yeni bir anlaşmaya imza attı.

Daha Yakın Çalışacağız
Endüstrideara

Çok sayıda yüksek profilli OEM üreticisi ve Tier-1 tedarikçiyi desteklemeyi mümkün kılan uzmanlığı ile küresel bir tedarik zinciri çözümleri ve komponent sağlayıcısı olan Optimas firması ile, araç kontrol sistemleri, dış trim, yapısal araç sistemleri, iç ürünler ve pencereleri kapsayan geniş bir ürün yelpazesi sunan Dura Automotive Systems, yeni bir ortaklığa da imza attı. Bu anlaşmaya göre Optimas, bundan böyle Dura Automotive Systems’in Avrupa’daki tesisleri için mevcut hizmetlere daha fazla destek sunacak ve ek tedarik operasyonları yönetecek.

"OPTİMAS İLE İLİŞKİLERİMİZ GENİŞLEYECEK"

Dura Automotive Systems Emtia Satın Alma’dan Patrick Mathais, anlaşmanın halen kanıtlanmış, güvenilir bir tedarikçi olarak tanıdıkları Optimas ile ilişkilerini genişlettiğini belirterek, gerek bağlantı elemanlarının fiziksel teslimatında, gerekse belirli bir projede belirlenmesinde arzın güvenilirliğinin artması yalın bir tedarik metodoloji kullanmalarına imkan tanıdığını söyledi. Patrick Mathais, bu yaklaşımın genişletilmesi Optimas’ın halen operasyonlarına sunduğu maddi faydaları artırmaya hizmet edeceğine inandığını kaydetti.

"BU BİZİM İÇİN BİR GÖREV"

Optimas Kuzey Avrupa Başkan Yardımcısı David Kessler de anlaşmayla ilgili olarak, uzun yıllardır sürdürdükleri eski bir müşteri ilişkisini geliştirmekten memnuniyet duyduklarını dile getirerek, Dura Automotive Systems ve uzmanlarıyla bu Avrupa tesisleri için uygun bağlantı elemanı stratejileri belirlemek için daha yakın çalışacaklarını ve bunun, operasyonel mükemmellik ile yürütmek üzere kendilerini hazırladıkları bir görev olduğunu ifade etti.

KISACA OPTIMAS SOLUTIONS

Bağlantı elemanları ve c-sınıfı parçaları global distribütörü olan Optimas, esas olarak, dünya standardındaki müşterilerine dünya çapında yüksek mühendislik ürünü bağlantı elemanları sağlamaya odaklanan bir entegre tedarik zincirleri çözümleri ve mühendislik desteği sağlayıcısı konumunda bulunuyor. Müşterilerinin sektörel karmaşıklıkları konusunda destek sunarak hedeflerine ulaşmalarını ve başarılı olmalarını sağlama hedefinde olan firma, bu hedefine ulaşmak için bin 600 çalışan, 60'tan fazla dağıtım merkezi, 9 kalite laboratuvarı ve 2 üretim merkezini bünyesinde bulunduruyor.

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2019, 02:02
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

NTN

Dergiler