banner1339
x

Bursa fabrikası da kalitesini tescilledi

Sarıgözoğlu Bursa metal fabrikası, Manisa pres metal fabrikası gibi Ford Motor Company Saygın Kalite Ödülü olan Q1 sertifikasına layık görüldü. 1 Kasım’da düzenlenen törende Ford Otosan Satınalma Direktörü Murat Senir’den Q1 sertifikasını, Sarıgözoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sarıgözoğlu ve Başkan Yardımcısı Levent Sarıgözoğlu aldı.

Bursa fabrikası da kalitesini tescilledi
Endüstri 40 Zirvesi

Otomotiv sektörünün merkezi olan Bursa'da faaliyet gösteren Bursa Pres Metal Fabrikası 2009 yılından itibaren yaklaşık 130 çalışanı ile faaliyet göstermeye devam ediyor. Sarıgözoğlu’nun Manisa fabrikasından sonra Bursa fabrikası da Ford Motor Company Saygın Kalite Ödülü’nü almaya hak kazandı. Düzenlenen ödül törenine Ford Otosan’dan 10-15 kişilik bir ekiple beraber Sarıgözoğlu Genel Müdür Yardımcısı Hanife İpek de katıldı. Ödül töreninde ayrıca Bursa Fabrika Müdürü Selçuk Sakin ve Üretim Müdürü Ufuk Temizer de hazır bulundu. Törende konuşma yapan Levent Sarıgözoğlu ise öncelikle aldıkları Q1 sertifikası için teşekkürlerini sunarak şunları söyledi: “Söz konusu kalite belgesini almak bizi gururlandırıyor. Sarıgözoğlu olarak Türk makina sanayinin gelişimi için çaba gösteriyoruz. Üretmeye devam edeceğiz. Bu noktada emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.”

SAHA ZİYARETİ YAPILDI, RENKLİ DAKİKALAR YAŞANDI
Düzenlenen ödül töreninde Ford Otosan Satınalma Direktörü Murat Senir ile beraber üretimde saha ziyareti yapıldı. Ayrıca ödül töreni alanında Ford Otosan’ın yılın kamyon ödülünü alan kamyonu F-MAX’ta törende sergilendi. 

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2018, 17:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nurdan Akçay
Nurdan Akçay - 4 yıl Önce

Tebrik ediyorum başarılarınızın göklere ulaşmasını diliyorum.

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını