banner1322
x

BOOM 360 İLE BORUSAN CAT'İN TÜM ÇÖZÜMLERİ BİR ARADA

Borusan Cat, geliştirdiği teknolojilerine bir yenisini ekledi ve Boom 360 adını taşıyan yeni uygulamasını duyurdu.

BOOM 360 İLE BORUSAN CAT'İN TÜM ÇÖZÜMLERİ BİR ARADA
Endüstrideara

Borusan Cat’in yeni uygulaması Boom 360 ile kullanıcılar, Borusan Cat garantisiyle satışa sunulan tüm ürünlere ve bu ürünlerin teknik özelliklerine erişim sağlıyor, ihtiyaç duydukları ürünleri zaman ve mekandan bağımsız olarak teklif alma imkanı buluyor.

EKİPMANIN KONUM BİLGİLERİNE ULAŞILABİLİYOR

Borusan Cat müşterileri yedek parça ve yeni ekipmanlarının yanı sıra şirketin tüm kampanyalarını uygulama üzerinden takip edebiliyor. Kendi envanterlerini uygulama üzerinden yönetebiliyor ve harita desteği ile ilgili ekipmanların konum bilgilerine ulaşabiliyor.

Envanter içerisinden ekipman seçip, servis randevularını kolayca oluşturulabilirken, bakım ve servis ihtiyaçları da uygulama üzerinden yönetilebiliyor. Uygulama ayrıca, ekipmanla ilgili finansal bilgileri düzenli verilere dönüştürerek firma müşterilerinin nakit akışlarını düzenlemelerine yardım ediyor.

"TEK BİR UYGULAMA İLE YÖNETMELERİNİ SAĞLIYORUZ"

Yeni uygulamaları ile ilgili konuşan Borusan Cat İnşaat Endüstrisinden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Fuat Murat, uygulamaları sayesinde müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek bir uygulama ile yönetebilmelerini sağladıklarını ifade etti.

Murat, "Müşteri manifestomuzda taahhüt ettiğimiz gibi en üst düzeyde hizmeti sunarak müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmak, onların memnun ve emin ellerde hissetmelerini sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyor, daha iyi bir dünya için çözüm üretmeye devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.

SES İLE 30 SANİYEDE ARIZA TESPİTİ YAPILABİLİYOR

Boom 360, iş makinalarının sesini dinledikten sonra, Borusan Cat’in sesle arızayı tespit eden yapay zeka uygulamasına erişerek olası bir arızayı 30 saniye gibi kısa bir sürede tespit edebiliyor.

İlgili arızanın tespiti ile Borusan Cat teknik personeli sorunların hızla giderilmesi için kullanıcılarla iletişime geçiyor. 

App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazlara kolayca indirilebilen uygulama, Türkçe ve İngilizce özellikleri ile sunuluyor ve yakında Türkiye dışında diğer ülkelerde de kullanıma açılması planlanıyor.

Uygulama ile ilgili desteğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için de Whatsapp ve Çağrı Merkezi entegrasyonları bulunuyor.  

Güncelleme Tarihi: 13 Eylül 2021, 19:32
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını