banner1322
x

BM Makina Grup çatısı altında topladı

Temsilciliğini yaptığı dünya lideri markaların yanında kendi üretimini de gerçekleştiren BM Makina, beş markasını BM Makina Grup çatısı altında topladı.

BM Makina Grup çatısı altında topladı
Enerji Zirvesi

Vahle, Liftket, BKB, KATO, DEMYKS markaları ile hizmet veren BM Makina tüm markalarını BM Makina Grup çatısı altında topladı. BM Makina Grup bünyesindeki tüm markalarıyla; enerji ve data iletim sistemleri, araç kaldırma ve döndürme ekipmanları, motorlu kablo toplama tamburları, profil hafif kreyn sistemler, elektrikli zincirli vinçler ve aksesuarları ürün gruplarında 21 yıllık tecrübesiyle hizmet veriyor.
Demir çelikten vinç sektörüne, beyaz eşyadan otomotive ve demiryoluna kadar çok çeşitli sektörlere hizmet sunan BM Makina Grup, beş markasıyla hem yurtiçi ve yurtdışında projeler gerçekleştiriyor.

VAHLE Enerji ve Data İletim Sistemleri

Başlıca kullanım alanları; gezer vinçler, köprülü vinçler, monoray vinç sistemleri, taşıma sistemleri ve depolama sistemleri olan Vahle, enerji ve data iletim sistemleri alanında faaliyet gösteren dünyaca ünlü bir Alman markasıdır. Vahle ürünleri içerisinde demir çelik sektörüne yönelik stratejik ürünler mevcuttur. Sağlamlığının ötesinde çok yüksek kapasiteli olan demir çelik vinçlerinin yükünü kaldıracak yetenekte olan Vahle ürünleri vinç, intralojistik, otomotiv, liman başta olmak üzere farklı sektörlere enerji, veri iletimi ve konumlandırma için özel çözümler sunuyor. 

LIFTKET Elektrikli Zincirli Vinçler ve Aksesuarları

Temsilciliğini yaptığı bir diğer Alman markası olan Liftket elektrikli zincirli vinçler her model için sabit askılı, ters kanca askılı ve monoray olarak Türkiye’den direk teslim edilebiliyor. Liftket’in bütün bakım ve yedek parça işleri BM Makina Grup’un kendi bünyesinde kurduğu deneyimli bakım ekibi ile 7/24 sağlanıyor.

BKB Hafif Kreyn Sistemler 

BKB, BM Makine Grup tarafından üretimi tamamıyla Türkiye’de yapılan yük taşıyıcı özel profil sistemleridir. 
Genel kullanım alanları; montaj hatları, tekil montaj alanları, bakım vinçleri, tezgah üzeri vinçler ve hammadde besleme vinçleri olan BKB profil sistemleri, sürekli üretim hatlarında montaj kolaylığı sağlamasından dolayı özellikle; otomotiv sektöründe, bebek & hijyenik bez sektöründe, otomotiv yan sanayiinde, beyaz eşya sektöründe, hareketli kapı sistemlerinde, depolama sektöründe yoğun olarak kullanılıyor.

KATO Motorlu Kablo Toplama Tamburları

BM Makine Grup tarafından üretimi gerçekleştirilen KATO MKT Serisi Motor Tahrikli Kablo Toplama Tamburları standart ürünlerinin yanı sıra, tasarımı müşteri isteği ve ihtiyacı doğrultusunda değişebilen ideal çözümler sunuyor. 

https://www.bmmakina.com.tr/

YORUM EKLE

Endaş

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını