BKB MARKASIYLA PROFİL SİSTEMLERİ ÜRETİYOR

BM Makina Grup, Liftket markasına tamamlayıcı bir ürün oluşturmak için kurduğu BKB Profil Sistemleri ile sektörlerin ihtiyacına cevap veriyor ve üretimini tamamen Türkiye’de gerçekleştiriyor.

BKB MARKASIYLA PROFİL SİSTEMLERİ ÜRETİYOR
Enerji Zirvesi

Liftket markasına tamamlayıcı bir ürün olması için çıkardıkları BKB Profil Sistemleri markası ile dikkat çeken BM Makina Grup, bu sayede ithalatın önüne geçti. BKB Profil Sistemleri markasıyla ilgili detaylı bilgiler veren BM Makina Grup Genel Müdürü Kenan Bebek, eskiden yurt dışından ithal edilen profil sistemleriyle vinç sistemleri kurduklarını hatırlatarak süreci şu sözlerle anlattı: “Yurt dışından ithal edilen profil sistemleriyle vinç sistemlerini kuruyorduk. 2004 yılında profil sistemlerini üretebileceğimizi düşünerek BKB markasını oluşturduk. Biz bu sistemi hem komple bir çözüm olarak sunabiliyoruz hem de sadece profil ihtiyacı olan firmalar için de hazırlayabiliyoruz.” 

“BKB PROFİL SİSTEMLERİ AVANTAJLARIYLA ÖNE ÇIKIYOR” 

Bebek, BKB Profil Sistemlerinin öne çıkan avantajları ile ilgili bilgi verdi. Bebek, “BKB Profil Sistemleri’nin elle manuel olarak yürütülebilmesi, operatörün kendi hızıyla ilerletebilmesi, ek parçalarıyla birlikte müşterilerimize sunulabilmesi ve gerektiğinde farklı alanlarda da kullanılabilmesi öne çıkan avantajları arasında yer alıyor. BKB Profil Sistemleri modüler yapısı sayesinde birçok yerde kullanılabiliyor. CN Tezgah besleme, kaynak hatları ve ufak tonajlı işlerde tercih ediliyor. Stoklu üretim yaptığımız için müşteriye hızlı cevap veriyoruz. Ayrıca üretimini kısa süre içerisinde tamamlayarak müşteriye teslimatını yapabiliyoruz. Siz bu sistemi yurt dışından almak isterseniz 2,5 – 3 ay beklemeniz gerekiyor.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 09:13
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını