BEŞ MARKASIYLA MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINA ODAKLANIYOR

Temsilciliğini yaptığı dünya lideri markaların yanında üretimini kendi gerçekleştirdiği markalarıyla da hizmet veren BM Makina Grup, müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak özel tasarım çalışmalar gerçekleştiriyor.

BEŞ MARKASIYLA MÜŞTERİ İHTİYAÇLARINA ODAKLANIYOR
Endüstrideara

BM Makina Grup, temsilcisi olduğu ürünlerle birçok sektörün ihtiyaçlarına cevap veriyor. 2021 yılında demir-çelik, demiryolu, liman ve denizcilik, otomotiv, beyaz eşya ve depolama sektörüne odaklanacaklarını belirten BM Makina Grup Genel Müdürü Kenan Bebek, müşterilerin ihtiyacına yönelik hazırladıkları özel tasarım çalışmalarından da bahsetti. 

DEMYKS KALDIRMA KRİKOLARI İSTEĞE ÖZEL ÜRETİLİYOR” 

Müşterilerin ihtiyaçlarına özel olarak cevap verdiklerini belirten Bebek, özellikle DMYKS markasıyla taleplere uygun olarak üretim yaptıklarını belirtti. Bebek, detayları şu sözlerle anlattı: “Bizim yaptığımız projelerin çoğu müşterilerin ihtiyacına yönelik hazırlanan özel tasarımlardan oluşuyor. Bu da bizim markamızın tercih edilmesinde önemli bir faktör oluyor. Bir proje içerisinde yer aldığımız zaman önce proje ekibimizle birlikte çizimini gerçekleştiriyoruz, daha sonra müşteriden onay alıp üretime başlıyoruz. Birçok proje birbirinden farklı oluyor. Örneğin Demyks kaldırma krikoları müşterilerin isteğine göre tek tek hazırlanıp üretiliyor. Tonajı, kaldırma yüksekliği gibi bilgileri öncesinden alarak hazırlık yapmamız gerekiyor.” dedi. 
 

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 16:40
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını