Bauma 2019 fuarında yerini aldı

Hisarlar Grup 8-14 Nisan 2019 tarihleri arasında Almanya’da gerçekleştirilen Uluslararası BAUMA 2019 Fuarı’na katıldı. Bu yıl 32.’si düzenlenen fuarda Hisarlar Grup,son teknoloji ile üretilmiş olan tarım makinalarını ziyaretçilerle buluşturuyor.

Bauma 2019 fuarında yerini aldı
Endüstri 40 Zirvesi

Her 3 yılda bir Münih’te gerçekleştirilen ve branşında dünyanın en büyük fuarı olan BAUMA 2019 bu yıl da ziyaretçilerini Münih’te ağırlamaya başladı. Fuara, Türkiye’nin tarım makinaları sektöründe ilk Ar-Ge merkezi olma özelliği ile tanınan Hisarlar Grup da katıldı. ‘İnşaat, madencilik yol yapımı’ makineleri ve bununla ilgili yeniliklerin sergilendiği fuarda Hisarlar Grup son teknoloji ile üretilmiş tarım makinalarını sergiliyor.

 Dünyanın en büyüğü olarak nitelendirilen ve yedi gün boyunca devam edecek olan BAUMA 2019 fuarına bu yıl 58 ülkeden, ulusal ve uluslararası arası olmak üzere 3425 firma stant kurarak ürünlerini ziyaretçilere sunuyor.

Madencilikten inşaatla ilgili makine ve teçhizatlara ve yol yapımı makinalarına kadar geniş ürün gamının sergilendiği fuarda Hisarlar Grup’un standı dikkatleri üzerine çekti.


 

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2019, 11:26
YORUM EKLE

Nidec

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını