banner1065
x

Bambi Yatak inovasyon ve üretime odaklandı

Bambi Yatak üretimde vites büyütüp inovasyona odaklandığını açıkladı. Firma 2018 yılsonuna kadar 170 bin yatak üretimiyle ciro hedefini 200 milyon TL’ye çıkartacak.

Bambi Yatak inovasyon ve üretime odaklandı
EndüstrideAra - Haber Detay

Bambi Yatak Yönetim Kurulu Üyesi Emre Gökmen, yaptığı açıklamada imalata odaklandıklarını söylerken aynı zamanda üretim hattında da gelişmeler yaşadıklarını söyledi. İnovasyonla beraber gelişimin önemine de değinen Gökmen, konuşmasında şunları söyledi: “Bambi Yatak olarak hem müşteri portföyümüzü hem de üretim hattımızı geliştirdik. Bizler, durmaksızın inovasyona ve gelişime önem veren bir firmayız. Bu bakış açısıyla üretim tesisimizi büyütmek, bayi ağımızı daha da genişletmek, özellikle Avrupa’da ve diğer bölgelerde ihracat rakamlarımızı ve istihdam sayımızı artırmak istiyoruz. Bunların yanı sıra teknolojik ürünler üretmeye devam ediyoruz."

Açıklamasında ayrıca piyasanın durumu hakkında değerlendirmede bulunan Gökmen “Aslına bakarsanız stabil olmayan ekonomilerde maalesef hem ham maddenin artması hem de müşteri ve nihai tüketicilerin düzensizliği yüzünden her firmanın bazı zorluklar yaşadığı aşikardır. Bu problemler tüketici tarafından negatif gözükebiliyor ve piyasayı daraltabiliyor. Avantaj kısmı ise şu ki, stabil piyasada her şey en iyi ve beklenen şekilde yürür. En avantajlı durum her firma için stabil bir ekonomidir. Bu bakış açısıyla Bambi olarak yılı 200 milyon TL’lik bir ciro ile kapatmayı hedefliyoruz. 2018 yılsonuna kadar 170 bin yatak üretimiyle beraber ciro hedefimizi 200 milyon TL’ye çıkartacağız.” dedi.


 

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 17:50
YORUM EKLE

Radyo

Aha

Dergiler