banner1013
x

Alpet, yılın üçüncü çeyreğinde hedefine ulaştı

Akaryakıt sektöründeki yükselişini sürdüren Alpet, değerlendirme toplantısını Gaziantep’te düzenledi. Altınbaş Petrol Yönetimi, tüm yılın hedeflerinin yüzde 90’ını gerçekleştirdiklerini açıkladı.

Alpet, yılın üçüncü çeyreğinde hedefine ulaştı
EndüstrideAra3

Alpet yönetimi ile satış ve pazarlama ekibi  2018 yılının üçüncü çeyrek çalışmalarını gözden geçirmek üzere geçen hafta  içerisinde Gaziantep’te buluştu. Performans değerlendirme toplantısında satış ve pazarlama alanında yapılan çalışmalar incelenerek, pazarlama ile akaryakıt dışı satış konularındakii yeni yapılanma ve satış stratejilerini belirledi. Toplantıda Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Altınbaş Petrol Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Altınbaş Petrol Genel Müdür Yardımcıları, Birim Müdürleri, Bölge Müdürleri ile Saha Müdürleri yer aldı.


YENİ YATIRIMLARLA BÜYÜYECEĞİZ

İki gün boyunca süren toplantılarda tüm ekipler, bölgeleri hakkında güncel durumlarını ve değerlendirmelerini paylaştı. Son dönemde Ardahan, Antalya ve Iğdır’da üç bayi açılışı daha gerçekleştiren firma2019 yılında da büyümesini sürdürmeye kararlı. Altınbaş Petrol Bayi Satışları Müdürü Murat Batmaz , 2018 yılı hedefleri doğrultusunda yatırımlarına yıl boyu hiç durmadan devamettiklerini ve artan döviz kuru ile zorlu piyasa koşullarına rağmen yılın üçüncü çeyreğinde 2018 hedeflerinin yüzde 90’ını tamamlamayı başardıklarını belirtti. 2019 yılında da aynı hızla çalışmaya devam edeceklerini vurgulayan Batmaz,  Mevcut başarılarını sürdürürken yeni yatırımlarla büyüyeceklerini ve beş yıllık plan çerçevesinde 750 bayi ile hizmet vermek için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade etti. 
 

Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2018, 17:15
YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Dyson

Dergiler