Almanya’da yeni şubesini açtı

Yüzey işlem alanında Türkiye’nin en güçlü firmalarından olan Kromaş, ihracattaki gelişimini yeni yurtdışı yatırımları ile sürdürüyor.

Almanya’da yeni şubesini açtı
Endüstrideara

Kromaş firması, ürettiği yüksek teknoloji vibrasyonlu yüzey işlem makinaları ve sarf malzemeleri ile yüzey işlem konusunda müşterilerine geniş bir yelpazede çözüm sunmaya devam ediyor. Özellikle metal ve metal olmayan parçalar da dahil çapak alma, parlatma, radyüsleme, yüzey temizleme, eskitme, vb. gibi daha birçok farklı proses ile müşterilerine makineler ve full otomasyon hatlar sunan Kromaş, müşterine ürettiği ürün ve çözümlerle değer katıyor. 

Almanya’yı bu anlamda Avrupa için bir hub (dağıtım merkezi) olarak gönen Kromaş, Almanya’nın kuzey batısında (Sonsbeck), ağırlıklı olarak Almanya ve Benelux (Belçika, Hollanda ve Lüksemburg ) bölgelerine hizmet vermek için Kromaş Gmbh şubesini açtı. 

500 metrekarelik depolama alanı,  idari binası ve nitelikli ekibi ile bu bölgelerdeki müşterilerine daha hızlı dağıtım ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen Kromaş Gmbh, aynı zamanda satış ve satış sonrası hizmetlerini de deneyimli satış ve teknik ekipleri ile yürütmeye başladı. 
 

Güncelleme Tarihi: 21 Ağustos 2019, 16:44
YORUM EKLE

Elesa

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını