Alman Spinner ile distribütörlük anlaşması imzaladı

Tezmaksan, Spinner Takım Tezgahları ile iş birliğine vardı. Buna göre Tezmaksan, firmanın ürettiği 5 eksen CNC tezgahlarının dağıtım ve satışını gerçekleştirecek.

Alman Spinner ile distribütörlük anlaşması imzaladı
Robot Zirvesi

Tezmaksan, Alman teknoloji markası Spinner Werzeugmachinenfabrik GmbH’in Türkiye organizasyonu olan, CNC Torna Tezgahları ve 5 eksen CNC İşleme Merkezleri ile global pazarda önemli bir konumda bulunan Spinner Takım Tezgahları Fabrikası ile iş birliği anlaşması imzaladı. 

İş birliği kapsamında Tezmaksan, distribütörü olduğu Spinner tarafından üretilen 5 eksen CNC tezgahlarının dağıtım ve satışını üstlenecek.

“GÜZEL BİR PROTOKOLE İMZA ATTIK”

Gerçekleştirilen iş birliğine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Tezmaksan Genel Müdürü Hakan Aydoğdu, 40’ın üzerinde yerli ve yabancı markanın distribütörlüğünü üstlendiklerini, gerek teknolojisi gerekse deneyimiyle sektöre yön veren global bir markayı daha bünyelerine kattıkları ve protokol imzaladıklarından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“LOKOMOTİF SEKTÖRLERE DAHA FAZLA KATKI SAĞLAYACAĞIZ”

Anlaşma doğrultusunda firmanın 5 eksen teknolojilerinin satışını ve dağıtımını satış mühendislerinin gerçekleştireceği bilgisini veren Aydoğdu, böylece portföylerini genişlettiklerini; havacılıktan savunmaya, otomotivden beyaz eşya ve kalıpçılığa ihracattın stratejik ve kilit sektörlerine değer bazında daha fazla katkıda bulunacaklarının altını çizdi.

Aydoğdu ayrıca, halihazırda takım tezgahları sektörünün söz konusu iş kollarındaki makina ve teknoloji üretimine sağladığı katma değer ile dolaylı olarak ihracata 21 milyar dolarlık katkı sağladığını da sözlerine ekledi.

BÜTÜN DÜNYAYA İHRAÇ EDİYOR

Spinner Takım Tezgahları Fabrikası, üretilen tezgahların yüzde 85’ini başta Avrupa ve Amerika olmak üzere tüm dünyaya ihraç ediyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2020, 10:32
YORUM EKLE

walter

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını