banner1322
x

50 MİLYON TL’LİK YENİ YATIRIMININ TEMELLERİNİ ATTI

Star Yağcılar Treyler, İzmir Kemalpaşa’da 50 milyon TL yatırım ile hayata geçireceği yeni treyler fabrikasının temel atma törenini gerçekleştirdi.

50 MİLYON TL’LİK YENİ YATIRIMININ TEMELLERİNİ ATTI
Endüstrideara

Yağcılar Grup bünyesinde bulunan Star Yağcılar Treyler, İzmir Kemalpaşa’da 50 milyon TL yatırım ile hayata geçireceği yeni treyler fabrikasının temel atma törenini gerçekleştirdi. 

Star Yağcılar Treyler İmalat Sanayi Genel Müdürü Hüseyin Yağcı, firmalarının İzmir Kemalpaşa’da konumlanan Bağyurdu Organize Sanayi Bölgesi (BAYOSB)’ndeki yeni fabrikaları ile ilgili ST Endüstri Medya’ya özel açıklamalarda bulundu. 

“KAPASİTEMİZİ VE İSTİHDAMIMIZI YÜZDE 50 ARTIRACAĞIZ”

Yağcı, treyler ve özel taşıyıcı ekipmanların üretiminin gerçekleştirileceği ve 12 bin metrekare kapalı alana sahip olan yeni fabrika yatırımlarıyla, kapasitelerini ve mevcut ürün çeşitliliklerini artırmayı hedeflediklerini söyledi.

Yağcı, “Yeni yatırımımızla birlikte, kapasitemizi ve istihdamımızı yüzde 50 oranında artıracağız.” dedi.

“İKİNCİ ÇEYREKTE FAALİYETE GEÇECEK”

Makina parkuru ve inşaatıyla beraber yatırımın toplam bedelinin 50 milyon TL civarında olduğunu kaydeden Yağcı, “2020’nin son gününde, BAYOSB’deki yeni yatırımımız olan treyler fabrikamızın temel atma törenini gerçekleştirdik. Pandemi nedeniyle her ne kadar coşkudan uzak ve buruk olsa da bizim içimizdeki heyecan ve birlikteliğimizin gücü, 2021’e ve geleceğe umutla bakmamızı sağlıyor. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.” şeklinde konuştu.  

Yağcı ayrıca, yeni fabrikalarının 2021’in ikinci çeyreğinde faaliyete geçeceğini de sözlerine ekledi.
 

YORUM EKLE

Fatih Otomasyon

Aha Sanyodenki

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını