GNC MAKİNA 2024 YILINDA HEDEF BÜYÜTTÜ GNC MAKİNA 2024 YILINDA HEDEF BÜYÜTTÜ

Makina imalat süreçlerinde her parçanın üretimi için ayrı ürün seçilmesi gerekiyor. Güç aktarım ürünlerinin seçiminde de süreç aynı şekilde ilerliyor. Üretim süreçlerinde doğru ürün seçimi, montaj uygulamaları ve ayar yöntemleri büyük önem taşıyor.

Makina imalat sektörü için üretim hattına giren parça sayısının fazla olmasından kaynaklı satın alma süreçleri karmaşık hale geliyor. Karar alma kriterleri öncelik sıralamasına göre; fiyat, ürün kalitesi ve marka bilinirliği olsa da, bu sektör için makina kullanıcılarının, yani müşterilerin ‘memnuniyet derecesi’ en önemli belirleyici oluyor.
Bu durum imalatta kullanılan ürünlerin seçiminin önemini daha da arttırıyor. Önemli olan nokta satılan makinaların sorunsuz çalışması ile birlikte maliyetleri düşürmek.

GÜÇ AKTARIM ÜRÜN SEÇİMİ İÇİN KRİTERLER

Silkar Endaş, 60 yıllık tecrübesiyle makina imalatçılarının rulman seçiminde, montaj safhasında, kayış, kasnak, kaplin ayar cihazı kullanımlarında yanlarında olarak üretim süreçlerini kolaylaştırıyor.
Aynı zamanda Endaş Akademi eğitimleri ile güç aktarım ürünlerinin doğru kullanılması ve bakımlarının doğru yapılması ile ilgili fabrikaları bilgilendiriyor.

Siz de Silkar Endaş uzmanlığından faydalanmak için iletişime geçebilirsiniz; SilkarEndas.com
 

Editör: Haber Merkezi