Polinet - Ana Sayfa

UK Construction Week’te ürünlerini sergiledi

İntek Kalıp ve İskele, 9- 11 Ekim tarihleri arasında İngiltere’de düzenlenen “UK Construction Week” etkinliğine katıldı.

Endüstri 4.0

İskele ve kalıp sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan İntek Kalıp ve İskele, kalıp İngiltere’de düzenlenen “UK Construction Week” etkinliğine katıldı. Dokuz bölümden oluşan etkinlikte Buildshow bölümünde stant kuran marka, burada iskele ve kalıp sistemlerini tanıttı. Ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gören marka, yeni teknolojilerini ve projelere sağladığı avantajları anlattı.

Endüstriyel inşaat kalp-iskele sistemlerinin tasarımı, projelendirilmesi, üretimi, satışı, kiralanması ve satış/kiralama sonrası desteği konularında hizmet veren İntek Kalıp ve İskele, yurt içinde ve yurt dışında hayata geçen birçok projenin çözüm ortağı.  

1989 yılında 200 metrekarelik bir atölyede kurulan marka, bugün Gebze ve Düzce’de 12.650 metrekaresi kapalı olmak üzere toplam 36.900 metrekare alana sahip iki adet modern tesisi ve 200 kişilik ekibi ile uluslararası bir marka olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler