Proses Zirvesi

Sistem Alüminyum inovatif ürünleriyle öne çıkıyor

Sistem Alüminyum, inovatif ürünleriyle hem yurt içinde hem de yurt dışında öne çıkıyor. Marka eni ‘Eco-Slide, sürme kapı-pencere serisi’ Teona S80, Alutech Giyotin Pencere Sistemi, seramik, cotta ve kompozitlerden oluşan Soğuk Cephe Kaplama Sistemleriyle fark yaratıyor.

Dergi

Alüminyum profiller ve sandviç kompozit panel ürünlerindeki başarısıyla isminden söz ettiren Sistem Alüminyum, yenilikçi çözümleriyle öne çıkan bir marka. Birçok yeni sisteme imza atan Sistem Alüminyum’un bu çalışmaları arasında yeni ‘Eco-Slide, sürme kapı-pencere serisi’ Teona S80, Alutech Giyotin Pencere Sistemi, seramik, cotta ve kompozitlerden oluşan Soğuk Cephe Kaplama Sistemleri, W-75 serisi yalıtımlı kapı-pencere ve vasistas ile D1 acil çıkış kapısı sistemleri ile AlutechBond A2-B1-B2 kompozit panel cephe kaplama gibi ürünler yer alıyor. 
Çalışmalarında müşteri memnuniyetine odaklanan Sistem Alüminyum, ekstrüzyon alüminyum profiller ve alüminyum kompozit panel ürünlerinin üretiminde sektörün öncüsü. 

Alüminyum sektöründe 25 yılı aşkın süredir ekstrüzyon alüminyum profiller ve yapı malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren Sistem Alüminyum, yurt içinin yanı sıra yurt dışında da önemli çalışmalara imza atıyor. 50’den fazla ülkeye alüminyum ekstrüzyon profil ve kompozit panel ihraç eden marka, uluslararası üretici kimliğini her geçen gün daha da güçlendiriyor. 

2018 yılı satışlarıyla İDDMİB İhracatın Metalik Yıldızları, Alüminyum Çubuk ve Profiller dalında ihracat birinciliği ödülüne layık görülen Sistem Alüminyum, aynı zamanda İSO İlk 500 Şirket 2018 37 sıra yükselerek 304. konuma ulaştı. 

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler