NEA

Çağatay Alüminyum Kalpakçıoğlu Gıda ofis projesine çözüm sundu

Ürün ve hizmet kalitesiyle öne çıkan Çağatay Alüminyum, Kalpakçıoğlu Gıda ofis projesine alüminyum doğrama, kapaklı cephe, kompozit cephe kaplama, alüminyum korkuluk, ofis bölmesi, sundurma, otomatik kepenk ve otomatik kapı sistemleri ile çözüm sundu.

Dergi
Temelleri 1998 yılında Giresun’da atılan Çağatay Alüminyum, geniş ürün yelpazesi ve uygulamadaki başarısı ile bugün birçok önemli projenin çözüm ortağı. Record Türkiye Karadeniz Bölge Distribütörü, Comunello Türkiye Distribütörü, Schüco partneri ve Alurail bayiisi olan marka, geniş ürün yelpazesi ile projelere modern çözümler sunuyor.

KALİTESİ İLE AVANTAJ SAĞLADI

Cephe kaplama, alüminyum doğrama, alüminyum korkuluk, otomatik kepenk, otomatik kapı, her tür cam işleri ve ağır çelik imalatı yapan Çağatay Alüminyum’un çözüm sunduğu projelerden biri de Kalpakçıoğlu Gıda ofis projesi. Projede alüminyum doğrama, kapaklı cephe, kompozit cephe kaplama, alüminyum korkuluk, ofis bölmesi, sundurma, otomatik kepenk ve otomatik kapı sistemleri uygulamasını yapan Çağatay Alüminyum, fonksiyon ile estetiği buluşturdu.

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler