Polinet - Ana Sayfa

Batman İnşaat Fuarı’nda Egepen Deceuninck rüzgarı

PVC sektöründe ilklerin öncüsü Egepen Deceuninck’in Batman bayisi Veysel Pen - NVR Yapı, 18 -21 Ekim 2018 tarihleri arasında Batman Fuar ve Sergi Alanı’nda gerçekleşen Batman İnşaat Fuarı’nda ürünlerini sergiledi.

Robot  Zirvesi

Egepen Deceuninck, 18 - 21 Ekim 2018 tarihleri arasında Batman Fuar ve Sergi Alanı’nda düzenlenen Batman İnşaat Fuarı’nda Hs76-Max, Fusion, Zendow, Legend ve Legend Sürme Sistemleri’ni ziyaretçilerine tanıttı. Bu yıl ikincisi düzenlenen, bölgenin en büyük ve en önemli inşaat fuarı olma özelliğini gösteren Batman İnşaat Fuarı’na çevre illerden ve Türkiye'nin farklı bölgelerinden 160 firma katıldı. Batman İnşaat Fuarı; sektör profesyonellerini ve ziyaretçilerini bir araya getirirken, fuarda aynı zamanda inşaata dair tüm sistemler ve ürünler sergilendi. 


“SEKTÖR LİDERLERİYLE İŞ BİRLİKLERİMİZİ GÜÇLENDİRİYORUZ”


Egepen Deceuninck Batman Bayisi Veysel Pen - NVR Yapı Başkanı Nihat Furat, fuara dair yaptığı açıklamada, 2. Batman İnşaat Fuarı’nın sektör açısından önemli bir organizasyon olduğuna değindi. Türkiye’nin öncü PVC profil üreticilerinden biri olan Egepen Deceuninck olarak, Türkiye’deki PVC sektörünün gelişimi için gerçekleştirilen tüm organizasyonları desteklediklerini ifade eden Nihat Fırat “Yerli ve yabancı lider sektör firmalarının yer aldığı fuarlarda yeni trendlerimizi sergiliyor, sektör profesyonelleriyle iş birliklerimizi güçlendirmeye yönelik yeni çözümler geliştiriyoruz. Bu nedenle, bölgemizin önemli inşaat fuarı olma özelliğini taşıyan 2.Batman İnşaat Fuarı’nda ısı ve ses yalıtımında en etkili ürünlerimiz olan Hs76-Max, Fusion, Zendow, Legend ve Legend Sürme Sistemleri’ni tanıttık. Fuarda ürünlerimize olan ilgiden oldukça memnunuz” dedi. 
 

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler