İzomak

2A1K Safety şantiyelerde iş güvenliğini arttırıyor

Yapı iş güvenliği ve ekipmanları alanında faaliyet gösteren 2A1K Safety’in Genel Müdürü Serkan Kuşdoğan üretimini yaptıkları güvenlik ağı platformları, inşaat ile yapı güvenlik bariyerleriyle şantiyelerde iş güvenliğini arttırdıklarını belirtiyor.

Dergi

2A1K Safety markasının çalışmaları hakkında bilgi verir misiniz?

2A1K Safety, İstanbul’da iki yıl önce yapı iş güvenliği ve ekipmanları alanında faaliyet göstermek üzere kuruldu. Güvenlik ağı platformları, güvenlik ağı ve inşaat ile yapı güvenlik bariyerleri üretimi yapıyoruz. Güvenlik alanında uzun yıllardır faaliyet gösteriyorduk, inşaat sektöründe güvenliğin daha öne çıkması ile bu alanda da aktif olmaya karar verdik. Türkiye’nin her iline hizmet veriyoruz. Profesyonel ekibimiz müşterilerimizi ziyaret ederek yerinde malzemelerin montajını gerçekleştiriyor.

İnşaat ve yapı güvenlik bariyelerinin özellikleri hakkında bilgi verir misiniz?

2A1K Safety olarak ürün gamımızda yer alan inşaat ve yapı güvenlik bariyelerini TSE EN 13374 standartlarına uygun olarak üretiyoruz. İnşaat ve yapı güvenlik bariyeri, can ve iş sağlığının sağlanması amacıyla kullanılıyor. Başta inşaat şantiyelerinde olmak üzere düşme tehlikesinin olduğu yüksek yapıların cephelerinde, asansör boşluklarında kullanılarak olası bir kazanın önüne geçilebilmektedir. Ayrıca ürün köprü, baraj hafriyat kazıları gibi farklı inşaat projelerinde, fabrika, depo ve yükleme alanlarında da güvenliği sağlamak adına tercih ediliyor. Müşterilerimizin projelerinin tasarımlarına özel çözümler sunabiliyoruz. İnşaat ve yapı güvenlik bariyeleri vinç kullanımına gerek kalmadan kolaylıkla monte edebiliyor ve sökülebiliyor.

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler