Robot  Zirvesi

Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel’in iş gündemi…

Brisa’nın Filo Buluşmasında Konu ‘Sahadabiriz’di.

Proses Zirvesi

Brisa, Yüksek verimlilik ve karlılığı arttırmak adına filo buluşması gerçekleştirdi. ‘Sahadabiriz’ düsturuyla yola çıkan şirket, Trabzon, Mersin, Artvin, Şanlıurfa, Ankara, İzmir ve İstanbul’da filo buluşmaları düzenledi. Müşteriler ve iş ortaklarının çalışanlarla bir araya geldiği buluşmalarda 400’e yakın filo katılım gösterdi. Lastik sektöründeki gelişmelerin ve yeniliklerin konuşulduğu buluşmalarda Brisa yöneticileri Profleet’in çözümlerini de anlattı.

EKONOMİK VE ÇEVRESEL DEĞER

Buluşmaları değerlendiren Brisa Pazarlama Direktörü Evren Güzel, yaptığı konuşmada uzun yıllardan beri Profleet kapsamında filo operasyonlarına kattıkları değere değindi. Geri dönüşüm ve kaplama da dahil lastiklerin ömrü süresince doğru yönetiminin getirilerinden bahseden Güzel, bu sayede ekonomiye ve çevreye değer kattıklarını dile getirdi.

‘Sahadabiriz’ sağgörülerinin bir parçasının da bu buluşmalar olduğuna değinen Güzel, “Bu buluşmalar sayesinde ihtiyaçları belirliyor, analiz ediyor ve çözümleri için çalışıyoruz.” açıklamasında bulundu. Bu gibi buluşmaları daha da sıklaştıracaklarının da altını çizen Güzel, “Paydaşlarımızı daha fazla bir araya getirmeyi hedefliyoruz.” dedi.

PROFLEET NEDİR?

Brisa’nın filo yönetim çözümlerini bir başlıkta toplamayı amaçlamasıyla hayata geçen Profleet Filo Yönetim Çözümleri, filo müşterilerinin azami tasarruf etmesini sağlaması için çözümler sunuyor. Söz konusu çözümlerle filoların sosyal, ekonomik ve çevresel katma değerinin yükseltilmesi hedefleniyor.

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler