Proses Zirvesi

1,5 milyon liralık traktöre büyük ilgi

"Bursa 17. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı" (BURTARIM 2019) ile "12. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı"nda görücüye çıkan  405 beygir güce sahip olan traktör 1,5 milyon liralık fiyatıyla dikkatleri üzerinde topladı.

Endüstri 4.0

BURSA (AA) - "Bursa 17. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı" (BURTARIM 2019) ile "12. Uluslararası Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı"nda görücüye çıkan  405 beygir güce sahip olan traktör 1,5 milyon liralık fiyatıyla dikkatleri üzerinde topladı.

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde başlayan fuarda tanıtımı gerçekleştirilen traktör, büyüklüğü ve fiyatıyla çiftçiler ile ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor.

Massey Ferguson Ülke Satış Müdürü Mete Has, konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada, her sene Bursa'da düzenlenen bu fuarlara katıldıklarını belirtti.

Has, fuarda yeni paketlemeli balya makinelerini de çiftçilerin beğenisine sunduklarını vurguladı ve sektör olarak 2020 senesi için daha umutlu olduklarını aktardı.

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler