Markaküpü

OSSA Üyesi Teknik Grup Genel Müdürü Hakan Abdullah Körpeş’in iş gündemi...

‘Teknik Grup'un yakın dönem hedefleri hakkında bilgiler veren Abdullah Körpeş, "Üretimlerimizi organize sanayi bölgesinde yapmak istiyoruz. Sincan tarafında 4 bin metrekarelik bir alana geçeceğiz" dedi.

Dergi

OSTİM Savunma ve Havacılık Kümelenmesi (OSSA) üyesi Teknik Grup Genel Müdürü Hakan Abdullah Körpeş, sektörü, KOBİ olmanın zorluklarını ve sanayide nitelikli çalışana olan ihtiyacı, hedeflerini anlattı. Körpeş, “Genel olarak üretmek çok güzel. Üretici olduğunuzda ürettiğiniz her şey çocuğunuz burada. Vazgeçmek çok zor.” dedi.

Bundan sonraki hedeflerini anlatan Körpeş, ‘’Teknik Grup olarak tek hedefimiz organize sanayi bölgesine yerleşmek. Sincan tarafına şu an öyle bir girişimimiz var. Kısmet olursa 4.000 m2’lik bir alana geçeceğiz. Havacılık ve savunma ve enerji sektöründe hizmet veren bir firmayız. Ürünlerimizin tamamı ana yükleniciler kanalıyla yurt dışına gidiyor. Dolayısıyla ihracatın bir paydası olduğunu düşünüyor ve ilerleyen zamanlarda ihracat da yapabilecek duruma gelmeyi amaçlıyoruz. İhracat yapmadan milli gelirimizi asla yükseltemeyiz.’’ açıklamasında bulundu.

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler