Robot  Zirvesi

Tuncer Hatunoğlu: "Üç yıllık dijitalleştirme planı yapılmalı"

Dijitalleşme serüvenine en zor problemlerden başlamanın yanlış olduğunu söyleyen İletişim Yazılım Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu, “Daha kolay ulaşılabilir ama küçük küçük projelerle başlayıp, sağlanan gelirlerle dijitalleşme projelerine devam edilmeli” dedi.

Dergi

Dijitalleşme serüvenine en zor problemlerden başlamanın yanlış olduğunu söyleyen İletişim Yazılım Genel Müdürü Tuncer Hatunoğlu “Daha kolay ulaşılabilir ama küçük küçük projelerle sağlanan gelirlerle dijitalleşme projelerine devam edilmeli.” dedi.

DİJİTALLEŞME SÜREÇLERİNE DEVAM EDİLMELİ

Endüstri 4.0 Uygulamaları panelinde söz alan Tuncer Hatunoğlu, MES’lerin temel hedefinin işletme içinde ERP’lerin efektif kullanılmasını sağladığını vurgulayarak “Gıda, Endüstri 4.0 süreçlerini yakından yaşayan bir sektör. Günümüzde big data ile taleplerin analiz edilerek talebe göre üretim öne çıkıyor.” dedi. Hatunoğlu “Stratejileri en pahalıyı alma üzerine kurmak yerine iyi bir ekip ile üç yıllık dijitalleştirme planı yapılmalı. Daha kolay ulaşılabilir ama küçük küçük projelerle sağlanan gelirlerle dijitalleşme projelerine devam edilmeli.” dedi.

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler