Halıcı

Estap’tan EcoLine Plus duvar tipi kabinet

Türkiye kabinet sektöründe TSE onaylı ilk firma olan Estap'ın EcoLine duvar tipi kabinet serisi, 65 kg'lık kapasitesiyle bilgi ağının tüm yükünü taşımaya hazır.

Forum

Legrand mühendislerince tasarımı yapılan EcoLine duvar tipi kabinet serisi, tasarım şıklığı ve rahat kullanım özelliğiyle dikkat çekiyor. Toplam 65 kilograma varan taşıma kapasitesi sayesinde kullanıcısının tüm bilgi ağı yükünü taşımaya hazır olan EcoLine serisi, etkili havalandırma sistemi için birçok özelliği de bünyesinde toplamış.  

ECOLINE PLUS VE ECOLINE 

EcoLine duvar tipi kabinetin içinde optimum hava sirkülasyonu sağlayan dolaşım sistemi, cihazların artık daha verimli ve güvenli kullanımına olanak veriyor. Yeni seride, 3 farklı noktadan açılmış kırılabilir kablo girişleri, çok miktardaki kablo ağı için sıradışı bir çözüm olarak dikkat çekiyor. EcoLine Plus ve EcoLine serisinin açılabilir yan kapakları sayesinde yüzde 50 daha az yer kaplayan demonte  ambalajı, 300 mm x 50 mm ebatlarında üst, alt ve arka kablo giriş noktasının yanısıra kırılan noktalar için toz girişini önleyen fırçalı kablo giriş aksesuar seçeneği, ürünü tercih ettiriyor. 

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
Sıradaki Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler