Proses Zirvesi

"ERP’yi kavramadan Endüstri 4.0’ı ustamıza nasıl anlatacağız?"

PAGDER temsilcisi Burç Angan, dinleyicilerden gelen, “Biz ERP’yi daha kavramadan Endüstri 4.0’ı ustamıza nasıl anlatacağız” sorusuna “Geçiş sancısız olmayacak ama kendimizi sürekli geliştirmeli, gelişime ve değişime açık olmalıyız, geçişi ne kadar hızlandırabilirsek o kadar faydamıza olacaktır.” dedi.

Endüstri 4.0

Endüstri 4.0 Uygulamaları Zirvesi’nin ikinci gününde de paneller yoğun ziyaretçi ilgisine sahne olmaya devam ediyor. Öğleden sonra MAKFED Genel Sekreteri Zühtü Bakır moderatörlüğünde gerçekleştirilen MAKFED Üyesi Derneklerin Endüstri 4.0 Yatırım Örnekleri panelinde konuşan PAGDER temsilcisi Burç Angan, dinleyicilerden gelen, “Endüstri 4.0’ a geçişte işsiz kalır mıyız?” sorusuna verdiği yanıtta “İnsanı nasıl ki robot yatırımlarıyla daha verimli işlerde kullanabiliyorsak, Endüstri 4.0’ a geçişte de insanlar daha nitelikli işlerde çalışacaklar” derken, “Biz ERP’yi daha kavramadan Endüstri 4.0’ı ustamıza nasıl anlatacağız” sorusuna ise “Geçiş sancısız olmayacak ama geçişi ne kadar hızlandırabilirsek o kadar faydamıza olacaktır.” dedi.

Panel’in sonunda Moderatör Zühtü Bakır, bu sıradışı ve verimli etkinliği düzenleyen ST Endüstri Medya Grubu’na ve emeği geçen herkese teşekkür etti.

 

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler