Mitsubishi

Anybus ağ geçitleri; IIoT için güvenli bir yol 

HMS Endüstriyel Ağlar, MQTT ve OPC UA desteği ile endüstriyel ağlardaki ekipmanlarla IIoT uygulamaları arasında veri bağlantısı sunan yeni ağ geçidi ailesini tanıttı. 

Radyo

HMS´nin yeni ağ geçidi ailesi, Anybus Communicator IIoT ve Anybus X-gateway, MQTT ve OPC UA desteği ve endüstriyel iletişim standartlarını bir araya getirerek, IIoT için doğrudan ve güçlü bir yol açıyor. 
Sistem entegratörleri, makina imalatçıları ve cihaz üreticileri; endüstriyel Ethernet, fieldbus'lar, CAN veya seri protokoller üzerinden iletişimde bulunan her türlü endüstriyel ekipmandan gelen verilerin, IT sistemlerine ve IoT yazılımlarına kolay ve güvenli bir şekilde iletilebilmesini sağlayacaklar.

HERŞEYİ IIOT UYGULAMALARINA BAĞLAYIN

Veriler ister tek bir cihazda, makinada ister tüm otomasyon sistemlerinde üretilsin,  Communicator IIoT ve X-gateway IIoT, verilerin modern IIoT sistemlerinden sorunsuz bir şekilde entegre edilmesini, izlenmesini ve analiz edilmesini sağlıyor. Endüstriyel ekipmanlardan elde edilen veriler, tesisler arasında daha çok şeffaflık ve karar alma, yüksek  verimlilik ve sürdürülebilir üretim yaklaşımı sağlayacak şekilde entegre edilebiliyor.

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
Sıradaki Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler