Robot  Zirvesi

KARDEMİR'den millileşme ve yerlileşme için tam destek

- Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci: - "KARDEMİR'de yapılan çalışmaları takdirle izliyoruz. Millileşme ve yerlileşme için atılacak her adıma biz işçiler olarak her türlü katkıyı vermeye hazırız" - "Savunma sanayimiz ve otomotiv sektörümüz, KARDEMİR aracılığıyla inşallah Türk işçisinin, üyelerimizin ellerinde yükselecek"

Dergi

KARABÜK (AA) - Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı olan Yunus Değirmenci, Karabük Demir ve Çelik Fabrikalarında (KARDEMİR)  süren çalışmaları yerinde izlediklerini belirterek, millileşme ile yerlileşme konularında atılacak her türlü adıma işçiler olarak tüm desteklerini sunmaya hazır olduklarını belirtti. 

Konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada Değirmenci, KARDEMİR ile bünyesinde yer alan şirketlerin, işçilerin gayretli çalışmaları ve yönetim kurulu üyelerinin akılcı hamleleri sayesinde "altın çağını" yaşadığını dile getirdi.

KARDEMİR bünyesindeki Kardökmak'ın üyelerini sevindiren bir toplu iş sözleşme imzaladıklarını dile aktaran Değirmenci, KARDEMİR'in  bölge ve ülke ekonomisine  çok daha fazla katkı sunacağımı belirtti.

YORUM EKLE
İlişkili Haberler
SEKTÖREL BÜLTENE ABONE OL
Dergiler
Partnerler