YORGLASS’IN YENİ CFO’SU ERKUT TEKİNKAYA OLDU YORGLASS’IN YENİ CFO’SU ERKUT TEKİNKAYA OLDU

Koç Holding tarafından yapılan açıklama ile bugün düzenlenecek olan Genel Kurul Toplantısı itibarıyla gerçekleşecek olan atamalar duyuruldu.

KOÇ HOLDİNG'DE ÜÇ YENİ ATAMA

Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörlüğü’ne uzun yıllardır ulusal ve uluslararası şirketlerde üstlendiği başarılı görevlerin ardından Burçin Girit atandı. Temel Ticaret ve Yatırım A.Ş. Genel Müdürlüğü ile Koç Holding Muhasebe Direktörlüğü’ne 2019 yılından bu yana Zer A.Ş. Genel Müdürü olarak görev yapan Mehmet Apak atanırken, 2021 yılından bu yana Koç Holding Strateji ve İş Geliştirme Direktörü olarak görev yapmakta olan Melih Poyraz’ın Aygaz Genel Müdürü olarak görevlendirildiği duyuruldu.

Koç Holding CEO’su Levent Çakıroğlu, gerçekleşen organizasyon değişimi ve atamalara ilişkin yaptığı açıklamada şöyle konuştu: 
 
“Uzun yıllardır Koç Topluluğu bünyesinde değerli çalışmalar yürüten çalışma arkadaşlarım Sayın Mehmet Apak’a, Sayın Melih Poyraz’a ve ulusal ve uluslararası şirketlerde üstlendiği başarılı görevlerin ardından Koç Holding Kurumsal İletişim ve Dış İlişkiler Direktörü olarak topluluğumuza katılan Sayın Burçin Girit’e yeni görevlerinde başarılar diler, atamaların hayırlı olmasını temenni ederim.”

Editör: Haber Merkezi