banner1322
x

“Zoru başarıyoruz”

Permisan Perde Sistemleri Satış Müdürü Funda Şenel, yurt içindeki ve yurt dışındaki hastane, ofis, AVM, havalimanı gibi farklı konseptteki projelerde inovatif ürünleri ile ihtiyaca uygun çözümler sunarak, zoru başardıklarını belirtiyor.

“Zoru başarıyoruz”
Endüstri 40 Zirvesi

Sektörünün önde gelen isimleri arasında yer alan Permisan Perde Sistemleri, geniş ürün gamı ile farklı tipolojideki projelere çözüm sunuyor. Hedef kitlelerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahip olduklarını belirten Permisan Perde Sistemleri Satış Müdürü Funda Şenel, bugüne kadar hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok prestijli projenin tercihi olduklarını aktarıyor. Profesyonel ekipleri ve inovatif ürünleri ile konsept yapılara özel çözümler sunduklarını dile getiren Şenel, zoru başardıklarını vurguluyor. Tasarımı ile özel çözüm gerektiren Kristal Kule projesinde yer aldıklarını belirten Şenel, sektörünün ihtiyaç ve beklentilerini doğru analiz ederek, tasarım ve geliştirme faaliyetleri ile ürün model ve kalitesini sürekli artırarak, müşteri odaklı bir anlayış izlediklerini dile getiriyor. 

PRESTİJLİ PROJELERİN TERCİHİ

İstanbul Yeni Havalimanı Gözlem Kulesine motorlu ve manuel çözümlerle katkı sağladıklarını aktaran Şenel, “Güneş ışığını ve ısıyı engelleyici güneş kontrol cam filmleri ile İstanbul Yeni Havalimanı Gözlem Kulesine avantaj sağladık. Tecrübeli ekibimizle tasarım ödüllü gözlem kulesinde motorlu ve manuel cam filmi uygulamasıyla çözüm ortağı olduk. Aynı zamanda geniş bir alana sahip yerleşkede çeşitli ofis ve yemekhane gibi alanlara metal jaluzi hizmeti sunduk. Projedeki otelde de ürünlerimiz kullanıldı.” dedi.  Yurt dışındaki çalışmalarını arttırmaya odaklandıklarını belirten Şenel, özellikle Afrika gibi farklı pazarlarda faaliyetlerini arttırmaya odaklandıklarını söyledi. 
 

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2019, 18:51
YORUM EKLE

Aldağ

TK Elevator

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını