Zemin çözümleriyle projelere değer katıyor

Stil Spor markası EPDM, akrilik, poliüretan zemin kaplamalarıyla spor alanlarında ve çocuk oyun parklarına değer katıyor.

Zemin çözümleriyle projelere değer katıyor
Endüstrideara

Stil Spor, zemin çözümlerindeki başarısı ile öne çıkan bir marka. Spor alanlarına ve çocuk oyun parklarına anahtar teslim çözümler sunan firma, bugüne kadar birçok prestijli projenin tercihi oldu. 2014 yılında İstanbul’da kurulan firma EPDM, akrilik, poliüretan zemin kaplamaları ve sentetik çim çözümleriyle spor alanlarına ve çocuk oyun parklarına değer katıyor. Firma Peyzaj, rekreasyon, çocuk parkı, çevre güvenlik sistemleri, zemin kaplama sistemleri ile halı saha, basketbol sahası, tenis kortu ve anahtar teslimi spor tesisi yapımı alanlarında faaliyet gösteriyor.

OYUN PARKLARINDA GÜVENLİ ÇÖZÜM 

Bugüne kadar birçok prestijli projeye çözüm sunan firma, özellikle EPDM zemin kaplamalarıyla çocuk oyun parklarına ve spor alanlarına değer kattı. EPDM zemin kaplamasında, Malezya menşeli bir firmanın Türkiye distribütörü olan Stil Spor, bu ürünü darbe emme ve esnek yapısı sebebiyle düşmeye bağlı yaralanmaları önlediği için güvenlidir. Bu özelliği sebebiyle EPDM özellikle çocuk oyun alanları için ideal çözümler sunuyor.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 17:19
YORUM EKLE

Aldağ

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını