banner1322
x

YÜZEY ENDÜSTRİSİNE İNOVATİF ÜRÜN

Cosentino’nun yüzey endüstrisinde ses getiren Silestone markasının yenilikçi rengi Bianco Calacatta, hem klasik hem modern zevklere hitap eden tasarımlara hayat veriyor.  

YÜZEY ENDÜSTRİSİNE İNOVATİF ÜRÜN
Endüstrideara

YELİZ YİRMİBEŞ - Sektörünün önde gelen markaları arasında yer alan Cosentino, yenilikçi ürünleriyle ihtiyaca cevap vermeye devam ediyor. Yüzey endüstrisinde devrim yaratan markası Silestone’un Eternal Serisi’nde yer alan Bianco Calacatta rengi, grimsi ışıltılı bir arka plan ile elektrik kıvılcımlarını anımsatan kalın damarlarıyla birbirinden farklı zevklerin kendini bulacağı tasarımlara izin veriyor. Uygulanan her alana zıtlığını da bırakmakta olan Bianco Calacatta, dokunduğu her yere kendi karakterini yansıtıyor. kontrastları ve karakteriyle göz alıcı tasarımların trend çizgilerini belirleyen yüzey, klasik veya çağdaş zevkler için dramatik bir etki yaratıyor. 

N-boost teknolojisi renklere derinlik yüzeye direnç kazandırıyor 

Silestone’un tasarımları sadece görüntüleriyle değil, Cosentino tarafından geliştirilen N-boost teknolojisiyle de kullanıcılara ayrıcalık yaşatıyor. Kuvars yüzeylerde teknolojisi ile yeni bir çağ başlatan teknoloji, yüzeye su geçirmezlik, lekelere, darbelere ve çizilmelere karşı yüksek direnç kazandırıyor. Yüzey parlaklığını ve renk derinliğini artıran N-boost teknolojisi en zorlu alanlarda sağladığı ışıltıyla, mekanlara olağanüstü genişlik hissi veriyor. 
 

Güncelleme Tarihi: 04 Eylül 2020, 18:23
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını