YÜZDE 93 VERİMLİLİK SUNUYOR

  Bosch Condens 7000i W yoğuşmalı kombi, üstün teknolojisiyle sunduğu 24 Kw 30 Kw kapasitesiteleri ve titanyum cam ön panele sahip tasarımı ile evlere hem estetik katıyor hem de, 36 desibel ses seviyesiyle konfor sunuyor.

YÜZDE 93 VERİMLİLİK SUNUYOR
Endüstri 40 Zirvesi

Yüzde 93 verimlilik sağlayan Condens 7000i W, doğalgaz faturalarınızdan da tasarruf etmenize de imkan sağlıyor.
 

YENİ YAPILAR, MODERN YAŞAM ALANLARI İÇİN DİZAYN ÖDÜLLÜ CONDENS 7000İ W 

Condens 7000i W uygun boyutları sayesinde çok az yer kaplıyor. Ön kapağı tamamen dayanıklı ve kırılmaz camdan yapılan Condens 7000i Yoğuşmalı kombi modern tasarımı ile dikkat çekiyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunan Condens 7000i W dünyanın prestijli tasarım ödülü Reddot’ın da sahibi. 
 
EASYCONTROL AKILLI  ODA KUMANDASI İLE UZAKTAN KONTROL
 
Condens 7000i w Yoğuşmalı Kombiler, hem oda sıcaklığı hem de dış hava sıcaklığına göre ayarlanabilen CT100 akıllı oda kumandası ile kullanılabiliyor. Bu kumandanın en dikkat çekici özelliği, mobil telefona ya da tablete yüklenen bir uygulama ile kombiyi, istenilen yerden istenilen anda açıp kapatabilmesi.  Bu uygulama sayesinde ev ya da işyerlerindeki Condens 7000i w, kilometrelerce uzaktan bile istenilen ortam sıcaklığına ayarlanabiliyor. Böylece, ısıtma sezonu boyunca gerekli olan ısıtma ihtiyacı kadar ısı üretilirken, hem yakıt tasarrufu hem de ısınma konforu bir arada sağlanıyor

YORUM EKLE

Sensörmatik

Vefa

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını