YURT DIŞINDAN TÜRK SERAMİK SEKTÖRÜNE İLGİ ARTTI

Endüstri Radyo'da İnşaat ve Malzeme programının konuğu Seramiksan Satış Müdürü Süreyya Çağlar oldu. Pandemi sürecinde yurt dışından Türk seramik sektörüne ola talebin arttığını belirten Çağlar gelişmeler hakkında bilgi verdi.

YURT DIŞINDAN TÜRK SERAMİK SEKTÖRÜNE İLGİ ARTTI
Robot Zirvesi

Seramik sektörünün köklü markaları arasında yer alan Seramiksan, 2020 yılını başarılı bir şekilde kapattı. Bunda yurt dışından gelen talebin artmasının rolünün de olduğunu belirten  Seramiksan Satış Müdürü Süreyya Çağlar, Endüstri Radyo'nun konuğu oldu.

SHOWROOMLARINI YENİLEYECEK

Seramiksan olarak üretmiş oldukları yer, duvar ve porselen karoların yanı sıra vitrifiye grubu ürünlerinin yanına bu yıl banyo mobilyalarını da eklediklerini belirten Çağlar, önümüzdeki yıllardan itibaren Seramiksan Consept mağazalarına gelen müşterilerini mutfaklarda ve banyolarda aramış oldukları birçok ürünü Seramiksan kalitesi ile hemen hemen tüm ürün gruplarında rahatlıkla bulabileceğini söyledi. Bu amaçla Türkiye genelinde 250’nin üzerinde Seramiksan consept mağazası oluşturulduğunu ve bu çalışmalarının devam ettiğin belirten Çağlar, 2021 yılında başta İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa ve Adana olmak üzere Türkiye’nin en önemli merkezlerinde mevcut showroomlarını yenilemeye ve yeni showroomlar açmaya devam edecelerini söyledi. 

https://radyo.stendustri.com.tr/seramiksan-satis-muduru-sureyya-caglar-seramik-sektoru/

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021, 09:35
YORUM EKLE

Aldağ

ECA

Dergiler

ST Endüstri Radyo Canlı Yayını